Вклався в 12 хвилин: український футболіст зробив хет-трик у матчі чемпіонату Угорщини

21:28, 22 лютого 2020.

Футбол.

27.

Іван Петряк допоміг "Фехервару" здобути розгромну перемогу.

Іван Петряк оформив перший хет-трик у кар'єрі / molfehervarfc.

Український півзахисник Іван Петряк, який виступає за "Фехервар", оформив хет-трик у матчі 22-го туру чемпіонату Угорщини проти "Залаегерсега".

Три голи в матчі Петряк забив всього за дванадцять хвилин.

На 49-й хвилині українець, який вийшов на поле з перших хвилин, відправив м'яч в сітку з гострого кута після того, як його команда не реалізувала пенальті.

На 57-й і 61-й хвилинах Петряк завдав ще два прицільних удари з меж штрафного.

Результативна гра півзахисника допомогла "Фехервару" здобути перемогу з рахунком 4:1.

Зазначимо, що Петряк вперше в кар'єрі оформив хет-трик.

На рахунку українця тепер 5 голів і 5 асистів в 30 матчах за "Фехервар".

Відео було опубліковано на сторінці M4Sport в Facebook.

Відео першого голу.

Відео другого і третього голів.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що український форвард Артем Кравець відзначився голом у чемпіонаті Туреччини.