Лондонське божевілля: як греки в екстра-таймі вибили гранда Прем’єр-ліги з Ліги Європи

Найгучніша сенсація на стадії 1/16 фіналу Ліги Європи трапилася в Лондоні, де місцевий «Арсенал» після перемоги в Піреї з рахунком 1:0 сенсаційно програв за сумою двох матчів грецькому «Олімпіакосу».

«Арсенал» (Лондон, Англія) – «Олімпіакос» (Пірей, Греція) – 1:1 (перший матч – 1:0).

Голи: 1:0 – Пап Сіссе (53).

1:1 – Обамеянґ (113).

1:2 – ель-Арабі (120).

Відкрив рахунок Пап Сіссе ударом головою після подачу кутового.

За сім хвилин до завершення екстра-тайму П’єр-Емерік Обамеянґ ударом ножицями рахунок зрівняв і начебто вивів «Арсенал» в 1/8-му.

«Олімпіакос» шокував господарів у ту мить, коли ті вже збиралися святкувати.

Юсефф ель-Арабі після передачі справа з близької відстані пробив влучно – 1:2.

Наразі з поєдинків 1/16 фіналу залишається незіграним матч «Зальцбурґ» (Австрія) – «Айнтрахт» (Німеччина).

Він відбудеться сьогодні, 28 лютого о 19:00.

Гра мала відбутися днем раніше, але була перенесена через штормове попередження.

Річ у тім, що загрозу для безпеки учасників матчу несли сильні пориви вітру.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться у п’ятницю, 28 лютого, починаючи з 14:00 за київським часом.

Серед учасників цієї стадії буде зокрема й донецький «Шахтар», який переміг лісабонську «Бенфіку».