Виліт усіх українських легіонерів: результати матчів 1/16 фіналу Ліги Європи

Відбулися матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Швейцарський "Базель" після переміг АПОЕЛ -1:0.

Фактично матч був формальним, бо тиждень тому на Кіпрі швейцарський клуб розгромив суперника - 3:0."Гент" Романа Безуса, Ігоря Пластуна та Романа Яремчука не зміг обіграти "Рому".

Господарі вийшли вперед у середині першого тайму, але за 4 хвилини Джастін Клюйверт зрівняв рахунок у матчі.

Господарі володіли ініціативою, але забити більше не змогла.

"Гент" прощається із Лігою Європи, бо у Римі бельгійська команда поступилася -1:0.

Oik@Інший українець Едуард Соболь зі своїм "Брюгге" був розгромлений в Англії "Манчестер Юнайтед" - 0:5.

com/embed/Wx4cjNGfeEI@Один із фаворитів турніру "Аякс" покидає турнір.

Півфіналіст минулої Ліги чемпіонів вдома переміг іспанський "Хетафе" - 2:1.

Цього виявилося замало, бо у Іспанії нідерландці програли - 2:0.Головною сенсацією 1/16 турніру став виліт "Арсенала".

Підопічні Мікеля Артети тиждень тому здобули мінімальну перемогу над "Олімпіакосом" в Греції, але вдома поступилися грекам -1:2.

Sb4@Колишній кривдник "Динамо" по групі Ліги Європи "Мальме" був розгромлений вдома німецьким "Вольфсбургом"- 0:3.

XtXXFZoWMw@Інший суперник "Динамо" по груповій стадії "Ліги Європи" "Копенгаген" зміг пройти до 1/8 турніру.

Чемпіон Данії в гостях переміг команду Мар'яна Шведа "Селтік" - 3:1.

Перша гра завершилася в нічию -1:1.Португалія залишилася без своїх представників у Лізі Європи.

Слід за вильотом "Бенфіки" від "Шахтаря прощаються із турніром "Порту" та "Спортинг".

"Дракони" були декласовані вдома "Баєром" - 1:3.

В першій грі також сильнішим був німецький представник -2:1.

А "леви" були розгромлені у Туреччині "Башакшекіром" 4:1.

Основний час гри завершився з тим самими рахунком, що був у першій грі в Португалії - 3:1, а в додатковий час турки забили вирішальний гол.Іспанська "Севілья" не змогла перемогти вдома румунський КЛУЖ - 0:0, але іде далі за правом виїзного голу, бо перша гра завершилася в нічию - 1:1.Італійський "Інтер" при пустих трибунах переміг болгарський "Лудогорець" - 2:1.

com/embed/Y5-8EYsiY-k@Австрійський ЛАСК переграв нідерландський АЗ - 2:0 та пройшов до наступного раунду Ліги Європи.

Перша гра завершилася у нічию - 1:1."Еспаньйол" хоч переміг "Вулверхемптон" - 3:2, але покидає Лігу Європи.