"Інтер" прибив "Ювентус" у всеіталійському дербі та наздогнав "Мілан" на вершині Серії А

Міланський "Інтер" здобув домашню перемогу над туринським "Ювентусом" в матчі 18-го туру Серії А. Дербі Італії завершилося з рахунком 2:0 на користь "нерадзуррі".

Підопічні Антоніо Конте вийшли вперед на 12-й хвилині зустрічі - півзахисник "Інтера" Артуро Відаль забив у ворота свого колишнього клубу. Ніколо Барелла м’яко накинув на межу воротарського майданчика, а чилієць головою відправив м’яч у дальній кут.

Associated Press
Інтер - Ювентус

На початку другого тайму "чорно-сині" подвоїли свою перевагу. Баррелла додав до асисту забитий м’яч. Алессандро Бастоні чудовим дальнім пасом вивів партнера на побачення з Войцехом Щенсни, який свою команду не врятував.

Лідер "Старої синьйори" Кріштіану Роналду провів на полі весь матч, але допомогти своїй команді переломити хід подій не зміг.

• Завдяки перемозі "Інтер" дістав "Мілан" на вершині Серії А. В обох міланських клубів по 40 очок, але "россонері" очолюють турнірну таблицю за рахунок кращих додаткових показників.
  • До того ж, "Мілан" має матч у запасі - в понеділок команда Стефано Піолі зустрінеться з "Кальярі".
  • "Ювентус" (33 бали) залишився на п’ятій позиції.
  • У наступному турі "Інтер" 23 січня зіграє з "Удінезе", а "Ювентус" на наступний день прийматиме "Болонью".