Нічийний день в УПЛ: "Дніпро-1" на виїзді відібрав очки у претендента на єврокубки

"Колос" і "Дніпро-1" зіграли внічию в матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч у Ковалівці завершилася з рахунком 1:1.

Вадим Мілько на 27-й хвилині вивів господарів вперед, відзначившись після подачі з кутового.

Наприкінці першого тайму дніпряни зрівняли рахунок зусиллями Маріо Чуже. Хорватський нападник забив уже п'ятий гол за "Дніпро-1" у другій частині сезону. Після перерви рахунок не змінився.

Цікаво, що інші два поєдинки 18 квітня також закінчилися внічию. "Інгулець" розписав мирову з "Рухом", а "Маріуполь" поділив очки з "Олімпіком".

• "Колос" (34 очки) посідає шосте місце в УПЛ. "Дніпро-1" (26 балів) йде на восьмій позиції.
  • У наступному турі "Колос" 24 квітня прийме "Ворсклу, "Дніпро-1" у той же день вдома зустрінеться з "Минаєм".