У Києві з'явився білборд з живою дівчиною: "До чого маркетологи дійшли"
У Києві з'явився білборд з живою дівчиною: "До чого маркетологи дійшли"

У Києві з'явився білборд з живою дівчиною: "До чого маркетологи дійшли"

У Києві біля траси встановили білборд разом з живою дівчиною, яка сидить на кріслі.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися
Відповідні кадри місцеві жителі розмісили в мережі.
Так, стало відомо, що в Києві реклама вийшла на абсолютно новий рівень, там розмістили білборд з живою дівчиною. Відзначимо, що цей рекламний щит розташований біля траси.
Дівчину на рекламному щиті на відео зняла пасажирка з авто, яке їхало назустріч. Водії сигналили до дівчини, а вона у відповідь помахала рукою. Вона сиділа на жовтому кріслі, прикріпленому до рекламного щита. Навколо стояли чоловіки, які спостерігали за ситуацією.

У Києві розмістили білборд з живою дівчиною, фото: соцмережі
У Києві розмістили білборд з живою дівчиною, фото: соцмережі

"До чого київські маркетологи дійшли. У Києві розмістили білборд з живою дівчиною на ньому. Цікаво, чи буде ця технологія використовуватися під час передвиборної гонки", — сказано в підписі до опублікованого відео.
Відзначимо, що жовте крісло в якому сиділа дівчина було прикріплено до реклами торгового центру "Епіцентр".
Нагадавши, що українці потролили жителів Донбасу з російськими паспортами:"ти бовдур, Шарик". Українці залишили оригінальне послання для жителів непідконтрольної частини Донбасу
Раніше Знай писав,що на Львівщині водоканал вивісив білборди з адресами боржників, городяни люті: "це незаконно". Біля кожної адреси написана сума боргу
Також Знай повідомляв, що депутат ОПЗЖ "подякував" нацистів за перемогу і життя: ганебне фото на білбордах. Депутат влип у скандал через фотографію з нацистами
Теги по теме
Новости Украины Киев
Источник материала
loader
loader