Четверта перемога в останніх 5 матчах: "Кривбас" на мажорній ноті завершив 2022 рік

Команда Юрія Вернидуба впоралася з "Чорноморцем".

"Кривбас" обіграв "Чорноморець" у перенесеному матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "моряків" в Одесі завершився з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цьому протистоянні криворіжці забили в компенсований до першого тайму час. Його автором став Тимур Стецьков, який відзначився після розіграшу кутового.

Зазначимо, що наприкінці зустрічі одесити залишилася в меншості – на 83-й хвилині пряму червону картку отримав канадський легіонер "моряків" Манджрекар Джеймс.

Таким чином, "Кривбас" здобув четверту перемогу в останніх 5 матчах. До цього підопічні Юрія Вернидуба виграли лише один поєдинок у сезоні.

• "Кривбас" з 18 очками піднявся на восьме місце в турнірній таблиці УПЛ. "Чорноморець" з 10 балами посідає 15-ту позицію.
  • Свій наступний матч криворіжці проведуть вже наступного року, коли на початку березня зіграють з "Колосом". Своєю чергою, для "Чорноморця" 2022 рік ще не завершено – 7 грудня "моряки" у перенесеному поєдинку зійдуться з "Рухом".

"Зоря" в гольовій перестрілці не зуміла виграти останній матч року та зрівнятися з "Шахтарем" і "Динамо"

Вибув до кінця сезону: легіонер лідера УПЛ отримав серйозну травму

"Динамо" здобуло розгромну перемогу в останньому матчі 2022 року та увірвалося до топ-3 УПЛ