Гол дня: австралієць Гудвін шаленим дальнім ударом відродив інтригу в матчі з Аргентиною на ЧС-2022

Джерело - Чемпіон.

Крейг Гудвін у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу Аргентина - Австралія завдав удару, після якого стався автогол у ворота Альбіселесте.

На 77-й хвилині півзахисник Соккеруз пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч після рикошету від суперника, Енцо Фернандеса, залетів у ворота. Редакція Чемпіона вважає цей гол найкращим за 3 грудня на Мундіалі в Катарі.

Відео

• Воротар збірної Австралії жахливо помилився у матчі з Аргентиною на ЧС-2022 - ВІДЕО

У підсумку Аргентина перемогла Австралію з рахунком 2:1. У чвертьфіналі Альбіселесте зіграють із Нідерландами.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua