Гравець збірної США забив чудернацький гол у ворота Нідерландів на ЧС-2022 - ВІДЕО

Джерело - Чемпіон.

Хаджі Райт забив єдиний гол збірної США в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу проти Нідерландів.

На 76-й хвилині гри нападник американців чудернацьким рухом закинув м'яч у ворота Помаранчевих після пасу Крістіана Пулішича.

Відео (таймкод - 00:08:19)

• Гол дня: камерунець Абубакар на останніх хвилинах вирвав сенсаційну перемогу над Бразилією на ЧС-2022

У підсумку Нідерланди виграли цей поєдинок (3:1) та попрямували до чвертьфіналу Мундіалю, де зустрінуться із переможцем пари Аргентина - Австралія.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua