Енергетики підготували графіки для відключення світла у Києві
Енергетики підготували графіки для відключення світла у Києві

Енергетики підготували графіки для відключення світла у Києві

У вівторок, 16 квітня, стало відомо, що енергетики вже підготували графіки для відключення світла, які в разі потреби запровадять у Києві

Про це повідомив директор компанії "ДТЕК Київські електромережі" Денис Бондар, пише Укрінформ.

Оновлені графіки відключення світла вже доступні на сайті "ДТЕК Київські електромережі". Киян розділили на 6 груп, для кожної визначено три зони: наявність світла гарантована; є відключення; можливі відключення.

За словами Бондара, енергетики сформували графік на випадок отримання відповідної команди від диспетчера НЕК "Укренерго". Зараз у Києві не діють відключень.

ДТЕК також домовився про співпрацю із сервісом "Київ Цифровий" стосовно сповіщення киян про відключення у випадку застосування графіків.

"Київ Цифровий" буде за пів години сповіщати наших клієнтів щодо застосування графіків", - повідомив Денис Бондар.

  • 16 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що для атаки Трипільської ТЕС росіяни випустили 11 ракет.
Теги по теме
Украина
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader