Дата народження
13 червня 1983
Країна
Україна
Соцмережі
825

Андрій Гордєєв

Український політик, народний депутат України VIII скликання, голова Херсонської обласної державної адміністрації.

Біографія

Андрій Анатолійович Гордєєв народився 13 червня 1983 року в селі Томина Балка Херсонської області. Має кілька вищих освіт в області права.

Кар'єра

Трудовий шлях почав у 20 років. Працював юрисконсультом на херсонських заводах. У 2005 році став начальником юридичного відділу ТОВ «Механічний завод». На цій посаді працював 6 років, після чого став директором фірми «Логістіктранссервіс».

Досягнення

З 2012 року помічник народного депутата Андрія Путилова. У тому ж році успішно балотувався до Херсонської міськради. Через два роки на позачергових парламентських виборах сам обирається в парламент за списками «Блоку Петра Порошенка». У квітні 2016 року в віці 33 років Андрій Гордєєв став губернатором Херсонським області.

Чутки і скандали

Андрія Гордєєва називають ставлеником «сірого кардинала» Херсонщини та керівника «Механічного заводу» Станіслава Путилова. Путилов під час президентської кампанії 2014 року був довіреною особою Петра Порошенка по Херсонській області.

За заявами деяких ЗМІ, Гордєєв займався створенням офшорів для Путиліна ще за часів роботи на «Механічному заводі».

У губернатора Андрія Гордєєва три десятка помічників. Багато з них є одіозними для Херсона фігурами, такими як керівник Чорноморського управління «Укртрансбезпеки» Ігор Пастух, якого підозрювали в корупції.

Статок і джерела доходів

Згідно з декларацією, яку херсонський губернатор подав у березні 2018 року, він володіє половиною квартири в Львівській області. З рухомого майна у Андрія Гордєєва автомобіль KIA 2013 року випуску і моторний катер Прогрес 2м 1975 року випуску. У червні 2018 губернатор придбав собі ще одну машину TOYOTA LAND CRUISER 200 4.5 D УНІВЕРСАЛ-В за 900 тисяч гривень.

Основним джерелом доходу в 2018 році для Андрія Гордєєва стали зарплати у Верховній Раді і в Херсонській обласній державній адміністрації - 48,7 і 88 тисяч гривень відповідно.

На рахунку в банку у керівника херсонського області зберігається 31 тисяч гривень. Крім того, Андрій Гордєєв задекларував 240 тисяч гривень і 68 тисяч доларів готівкою.

Особисте життя і сім'я

Андрій Гордєєв був одружений двічі. Від першого шлюбу у нього є син Кирило. У середині червня 2018 року Гордєєв одружився вдруге. Дружина - депутат Херсонської облради Марина Чернишова.

Фото та відео


Дата народження
13 червня 1983
Країна
Україна
Соцмережі