рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
23 серпня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі
258
Артур Герасимов

Український політик, Народний депутат України VIII скликання. Голова парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка». Одружений, 5 дітей. 


Біографія


Артур Герасимов - уродженець Полтавської області. Народився в невеликому місті Решетилівка 23 серпня 1972 року.
Отримавши диплом середньої школи, вступає до столичного університету ім. Т. Г. Шевченка. Закінчив факультет соціології та психології. Після - вступає до аспірантури, де продовжує вивчати профільні предмети.

Кар'єра


Кар'єра Артура Герасимова починається в середині 90-х. Майбутній політик стає заступником директора «Української Маркетингової групи». Після - очолює компанію. На цій посаді Артур Герасимов працює майже 15 років - до 2014 року.

Досягнення


За результатами дострокових виборів восени 2014 року Артур Герасимов стає народним депутатом України. У Верховній Раді представляє пропрезидентську політичну силу - БПП.
Працює в оборонному комітеті. Також Артур Герасимов представляє Україну в ПАРЄ. Є главою депутатського об'єднання «Європейський Донбас».
У 2016 році політик стає представником президента Порошенко в парламенті. Наступного року очолює пропрезидентську фракцію у Верховній Раді.

Чутки й скандали


Артура Герасимова називали «смотрящим» Донецької області. З'являлася інформація, що саме він займався збиранням корупційних відкатів при колишньому президенті Януковичу.
Герасимова пов'язували з Сергієм Шаховим - одіозним представником «сім'ї» колишнього глави держави, обвинувачених у зв'язках з колишнім генпрокурором Пшонкою та іншими політиками того періоду.
Артур Герасимов намагався стати народним депутатом ще у 2012 році по мажоритарному округу в Донецькій області. Тоді з'являлася інформація про масовий підкуп виборців.
Повідомлялося про його зв'язки з Ігорем Безлером - представником терористичної «ДНР». Свого часу одіозний «ополченець» займався охороною майбутнього нардепа в Донецькій області. Сам політик заперечував той факт, що Безлер входив в його охорону, а заявляв, що той працював у нього всього лише водієм.
Нові чутки та скандали навколо Герасимова почали з'являтися в 2014 році, коли його звинувачували в «продажі» місць в передвиборчих списках БПП.

Статки та джерела доходів


Артур Герасимов заявляє, що живе на депутатську зарплату в 247 тисяч гривень на рік. Крім того, політик задекларував майже 3 мільйони гривень готівкою, 83 тисячі доларів і 22 тисячі євро.
На дружину нардепа оформлені дві квартири, два гаражі і три автомобілі.

Особисте життя і сім'я


Артур Герасимов перебуває у шлюбі з Наталією Бухаловою. Подружжя має п'ятьох дітей - синів Данила, Олександра і Георгія, а також дочок - Марію та Катерину.

Дата народження
23 серпня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі