Дата народження
23 серпня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
26

Артур Герасимов

Український політик, Народний депутат України VIII скликання. Голова парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка». Одружений, 5 дітей. 


Біографія


Артур Герасимов - уродженець Полтавської області. Народився в невеликому місті Решетилівка 23 серпня 1972 року.
Отримавши диплом середньої школи, вступає до столичного університету ім. Т. Г. Шевченка. Закінчив факультет соціології та психології. Після - вступає до аспірантури, де продовжує вивчати профільні предмети.

Кар'єра


Кар'єра Артура Герасимова починається в середині 90-х. Майбутній політик стає заступником директора «Української Маркетингової групи». Після - очолює компанію. На цій посаді Артур Герасимов працює майже 15 років - до 2014 року.

Досягнення


За результатами дострокових виборів восени 2014 року Артур Герасимов стає народним депутатом України. У Верховній Раді представляє пропрезидентську політичну силу - БПП.
Працює в оборонному комітеті. Також Артур Герасимов представляє Україну в ПАРЄ. Є главою депутатського об'єднання «Європейський Донбас».
У 2016 році політик стає представником президента Порошенко в парламенті. Наступного року очолює пропрезидентську фракцію у Верховній Раді.

Чутки й скандали


Артура Герасимова називали «смотрящим» Донецької області. З'являлася інформація, що саме він займався збиранням корупційних відкатів при колишньому президенті Януковичу.
Герасимова пов'язували з Сергієм Шаховим - одіозним представником «сім'ї» колишнього глави держави, обвинувачених у зв'язках з колишнім генпрокурором Пшонкою та іншими політиками того періоду.
Артур Герасимов намагався стати народним депутатом ще у 2012 році по мажоритарному округу в Донецькій області. Тоді з'являлася інформація про масовий підкуп виборців.
Повідомлялося про його зв'язки з Ігорем Безлером - представником терористичної «ДНР». Свого часу одіозний «ополченець» займався охороною майбутнього нардепа в Донецькій області. Сам політик заперечував той факт, що Безлер входив в його охорону, а заявляв, що той працював у нього всього лише водієм.
Нові чутки та скандали навколо Герасимова почали з'являтися в 2014 році, коли його звинувачували в «продажі» місць в передвиборчих списках БПП.

Статки та джерела доходів


Артур Герасимов заявляє, що живе на депутатську зарплату в 247 тисяч гривень на рік. Крім того, політик задекларував майже 3 мільйони гривень готівкою, 83 тисячі доларів і 22 тисячі євро.
На дружину нардепа оформлені дві квартири, два гаражі і три автомобілі.

Особисте життя і сім'я


Артур Герасимов перебуває у шлюбі з Наталією Бухаловою. Подружжя має п'ятьох дітей - синів Данила, Олександра і Георгія, а також дочок - Марію та Катерину.

Дата народження
23 серпня 1972
Країна
Україна
Соцмережі