рейтинги
рейтинги
14 листопада, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
23 листопада 1973
Країна
Україна
Соц.мережі
Борис Кауфман

Український мільйонер, бізнесмен, видавець журналу «Фокус» колишній депутат одеської міськради. Створив компанії VertexUnited в партнерстві з Олександром Грановським. До складу компанії увійшли активи готельного напряму (4-5 зіркові готелі): «Президент Готель», готель «Бристоль», готель «Лондонська», інші об'єкти готельного призначення; активи інвестиційно-девелоперського напрямку, медіа активи - журнали «Фокус», «Фокус. Красива країна », сайт focus.ua. Одружений, троє дітей.

Дата народження: 25.11.1973 р.

Рідне місто: Одеса

Здобувши середню освіту, Борис Кауфман вступив до юридичного факультету Одеського державного університету ім. Мечникова.

У 1996-му році він обійняв пост заступника глави представництва компанії «Оверлайн Трейдинг Лтд». У 2002-му році Борис Кауфман став президентом цієї корпорації. Компанія зосередила в собі активи великих гравців алкогольного бізнесу, підвищивши свою частку експорту. Через кілька років активи почали розпродаватися компаніям із різних країн. Незабаром всі вони були продані.

Борис Кауфман також є співвласником кількох готелів. Управління здійснюється через компанію «Vertex Hotel Group». Підприємець також частково володіє декількома компаніями, що займаються будівництвом житлових комплексів в Одесі.

До 2014-го року Борис Кауфман володів активами «Фінбанку». Крім цього, підприємець володіє транспортним і медійним бізнесом. Йому належав журнал «Фокус», викуплений у 2014 році у «UMH group». Через два роки Борис Кауфман продав його підприємцю Олександру Євтухову.

Активну ділову діяльність Борис Кауфман поєднує з політикою. У 2006-му році він висувався в депутати парламенту від блоку Литвина. Але виграти на виборах підприємцю не вдалося.

Борис Кауфман займається благодійністю. Він також виділяв кошти для реконструкції Храму Гробу Господнього в Єрусалимі.

Особисте життя

Підприємець перебуває у шлюбі. У пари є троє дітей.

Скандали

Борис Кауфман і його бізнес-партнер Олександр Грановський - постійні герої одеських хронік про рейдерство та інші виді криміналу в великому бізнесі. Цей діловий тандем відносять до наближених колишнього президента Віктора Януковича. Подейкують, що в період його правління ці підприємці були «наглядачами» за найбільшими аеропортами України. Після втечі Віктора Януковича основні українські аеропорти залишилися під контролем вищезазначених підприємців. У структурі цих підприємств працює ряд керівників, яких суспільство підозрює в реалізації незаконних фінансових махінацій.

У 2016-му році Олена, колишня дружина Олександра Грановського, розповіла журналістам, як її екс-чоловік і його бізнес-партнер влаштували рейдерське захоплення одеського аеропорту. Жінка зазначила, що під виглядом реконструкції вони буквально розбазарили аеропорт.

Статок

У 2013-му році Борис Кауфман потрапив у топ-200 найбагатших і найвпливовіших жителів України. Рейтинг установив журнал «Фокус». Статок підприємця журналісти оцінили в 62,2 млн USD.

Дата народження
23 листопада 1973
Країна
Україна
Соц.мережі