Дата народження
13 червня 1974
Країна
Україна
Соц.мережі
45
Борислав Береза

Український політичний діяч, глава інформаційного відділу "Правого сектора" з лютого по грудень 2014 року. Позафракційний депутат Верховної Ради України VIII скликання, член української делегації в ПАРЄ.

Біографія

Борислав Береза ​​- корінний киянин. Народився в столиці 13 червня 1974 року. Є етнічним євреєм, говорить на івриті. На початку 90-х проживає в Ізраїлі, проте вирішує повернутися в Україну.

Кар'єра

Займався торгівлею книгами, мав власну літературну агенцію. Був директором мережі супермаркетів по реалізації літератури під назвою «Буква». Після - різко змінив рід діяльності і почав кар'єру на телебаченні і радіо. Борислав Береза ​​вів культурно-просвітницькі програми на «Першому національному», а також працював на радіо.

Досягнення

Ім'я Борислава Берези стало відомо громадськості під час «євромайдан» і «Революції гідності». Бере активну участь у подіях цього періоду, знайомиться з лідером «Правого сектора» Дмитром Ярошем. Після - Борислав Береза ​​очолює інформаційний відділ руху, пізніше перетворився в політичну партію.

Восени 2014 рік стає народним депутатом України, перемагаючи по мажоритарному округу в Києві. Борислав Береза ​​також призначений представником в ПАРЄ.

Виходить з «Правого сектора» і приєднується до депутатського об'єднання «Кріп». На даний момент є не фракційним депутатом.

Чутки і скандали

Борислав Береза ​​є одіозною особистістю і не раз був замішаний в гучних скандалах. У 2015 році був звинувачений своїм колишнім діловим партнером Костянтином Клімошенко в розкраданні 150 тисяч доларів, шляхом підробки документів.

Борислава Березу звинувачували в підробці диплома про вищу освіту. Раніше депутат заявляв, що закінчив столичний Торгово-економічний університет, проте пізніше з'ясувалося, що це не правда. Джерела в ВУЗі заявили, що Береза ​​ніколи не значився їх студентом. За фактом пред'явлення депутатом підроблених документів про вищу освіту щодо Берези було порушено кримінальну справу.

З'являлася інформація про те, що Борислав Береза ​​має подвійне громадянство, що суперечить законам України. Заявлялося, депутат також є громадянином Ізраїлю. Сам Береза ​​дані звинувачення заперечує.

Береза ​​також безліч разів вступав в конфлікти з іншими депутатами, представниками ЗМІ, а також опонентами, наприклад, напав на учасників акції «Безсмертний полк» в Києві.

Статки  і джерела доходів

Раніше Борислав Береза ​​декларував більше 3 мільйонів гривень в якості подарунків або виграшів. Крім того, він має три ділянки землі під Києвом і квартиру в столиці. Має солідні розміри готівки - 400 тисяч гривень, 80 тисяч доларів і 5,5 тисячі фунтів стерлінгів. Також декларував авто марки Toyota.

Борислав Береза ​​заявляє, що живе за зарплату народного депутата, яка становить близько 300 тисяч гривень на рік, а заощадження отримав від зайняття підприємницькою діяльністю.

Особисте життя і сім'я

Борислав Береза ​​має дружину Наталю, двох синів і одну дочку.

Дата народження
13 червня 1974
Країна
Україна
Соц.мережі