Дата народження
09 серпня 1959
Країна
Україна
Соц.мережі
Галина Герега

Підприємець, політичний діяч

Дата народження: 09.08.1959 р.

Рідне місто: село Глинець (Львівська область)

Закінчивши школу, Галина Герега подалася у Львівський кооперативний технікум. Потім вона переїхала до столиці, де навчалася в Київському торгово-економічному інституті. Дівчина віддала перевагу технологічному факультету, закінчити який їй вдалося з відзнакою.

Свою професійну діяльність вона розпочала в 1983-му році з посади майстра виробничого навчання.

У 1988-му році вона продовжила трудову діяльність як старший інженер-технолог.

У 1994-му році Галина вступила на посаду заступника директора на заводі «Глибочиця». Через чотири роки вона отримала кар'єрне підвищення, але в іншій компанії. У «Цермет АГС» Галина стала фінансовим директором. У 2003-му році Галина Герега стала співзасновником і фінансовим директором мережі гіпермаркетів будівельних матеріалів «Епіцентр».

Незабаром підприємниця почала реалізовувати свої амбіції в політиці. Після вступу в громадську організацію «Громадський актив Києва» (ГАК) вона стала депутатом Київської ради. Свій депутатський мандат Галина Герега отримала в 2006-му році.

У 2011-му році вона стала заступником київського мера. У 2012-му році Галина Герега брала участь у виборах депутатів Верховної Ради, але не пройшла їх.

У 2012-му році, після відставки тодішнього мера Леоніда Черновецького, Галина Герега стала виконуючою обов'язки столичного голови. На цій посаді вона пробула до 2014-го року.

У тому ж 2014 му році Галина Герега очолила Інститут досліджень екстремізму.

У 2015-му році вона заявила, що більше не відчуває інтересу до політики. Свою увагу Галина має намір сконцентрувати на бізнесі та меценатстві.

Галина Герега є кандидатом економічних наук.

Особисте життя

Галина заміжня. Її чоловіком є ​​нардеп Олександр Герега. У пари є син Тарас.

Скандали

У 2012-му році Галина Герега не визнала свою поразку на парламентських виборах. За її словами, її суперник Андрій Іллєнко з ВО «Свобода» застосовував моральний і фізичний тиск на членів виборчої комісії.

У 2016-му році в пресі з'явилися чутки, що магазини «Епіцентр» в Одесі охороняли бійці «Беркута». Ця новина викликала несхвалення в суспільстві.

Ще одним невтішним фактом є те, що на території анексованого Криму до сих пір функціонують магазини мережі «Епіцентр». Правда, на них змінилася вивіска, але комерційна зв'язок залишилася колишньою.

Статок

У 2017 році Галина і її чоловік Олександр задекларували 48,1 млн грн спільного прибутку, а також готівкові кошти в розмірі 124 млн грн.

Дата народження
09 серпня 1959
Країна
Україна
Соц.мережі