Дата народження
28 квітня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі
Ярослав Москаленко

Політик, філантроп, народний депутат України VIII скликання. Очолює депутатську групу "Воля народу". Одружений, 2 дітей.

Біографія


Ярослав Москаленко народився під Києвом в 1973 році. Після школи майбутній політик навчався в столичному технікумі залізничного транспорту, а після отримує диплом Національного університету фізичного виховання. Також має дипломи магістра в галузі адміністрування бізнесу й управління соціальним розвитком. Ярослав Москаленко також отримав диплом юриста.

Кар'єра


Майбутній народний депутат починає працювати в середині 90-х. Ярослав Москаленко займає пост начальника підприємства «БОВІ». Є засновником і керівником проектів «Альфа-Трейд» і «Синтез».
В кінці 2000-х Москаленко починає політичну кар'єру та обирається до Ради рідного Вишгорода.

Досягнення


Політична кар'єра Ярослава Москаленко стрімко розвивається вже в цьому десятилітті. У 2010 році він очолює Вишгородську райдержадміністрацію. У серпні того ж року стає першим заступником голови Київської облради.
Ярослав Москаленко стає депутатом Київської облради в 2010 році, де засідає до 2012 році, коли проходить в парламент від «Партії регіонів». Знову проходить в парламент у 2014 році. Є лідером депутатської групи «Воля народу».

Чутки та скандали


Ім'я Ярослава Москаленко тісно пов'язували з Юрієм Бойком - колишнім міністром часів Януковича і успішним бізнесменом. Звинувачується в несамостійності й називається «маріонеткою» своїх покровителів, в тому числі і Бойка.
Називався корупціонером за схеми, реалізовані під час роботи в підприємствах «Альфа-Трейд», «Синтез» і «Фіона». Звинувачувався в розкраданні коштів з таких підприємств, як «Полтаванафтогаз» та ряду інших.
Ярослав Москаленко тісно пов'язаний з «Партією регіонів» і звинувачується в масових зловживаннях за часів Януковича.
Також з'являлася інформація, що саме Ярослав Москаленко причетний до незаконного виділення землі під будівництво палацу Віктора Януковича в Межигір'ї.

Стан і джерела доходів


Ярослав Москаленко заявляв, що отримує лише зарплату народного депутата - близько 200 тисяч гривень на рік. Також має дві квартири в Києві, авто, плавзасіб і два причепи. Декларував частки в таких підприємствах, як «Юріс Ліберіум» і «Синтез».
Ярослав Москаленко заявляв про наявність більш ніж 12 мільйонів гривень в готівці.

Особисте життя і сім'я


Ярослав Москаленко має дружину Інну. Подружжя виховує дочок Мар'яну і Дарину.

Дата народження
28 квітня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі