рейтинги
рейтинги
14 листопада, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
28 травня 1969
Країна
Україна
Соц.мережі

Народний депутат України VIII скликання, екс-командир роти в батальйоні «Айдар», адвокат.

Біографія

Ігор Лапін народився в 1969 році у Волинській області. Є професійним військовим. Закінчив вище авіаційне училище в Ковелі. Пізніше отримав диплом «соціального педагога». Також має освіту в галузі правознавства.

Кар'єра

Професійний шлях Ігоря Лапіна тісно пов'язаний з армією. Служив у військово-повітряних силах. Обіймав посаду командира аеродрому «Луцьк». Був змушений покинути службу за станом здоров'я.

Ігор Лапін із 1997 року веде адвокатську діяльність. Входить до Волинської обласної колегії адвокатів.

У період «Євромайдану» Ігор Лапін активно брав участь у вуличних зіткненнях. Після - повернувся на військову службу. Воював у складі батальйону «Айдар».

Досягнення

Ігор Лапін є народним депутатом України. Обраний від «Народного фронту». Займається проблемами правової політики і приватизації, оборонною політикою і т.д. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького, медаллю «За любов до України» та багатьма іншими.

Чутки і скандали

Ігор Лапін звинувачувався в шахрайстві з боку свого колишнього «побратима» по батальйону «Айдар» - Ігоря Рицка (позивний Алмаз).

Військовий звинувачував нардепа в підкупі суддів, контрабанді спирту і тютюнових виробів, покриванні незаконного видобутку бурштину та легалізації «лівих авто». Сам Ігор Лапін дані звинувачення всіляко заперечував.

Політика також звинувачували в приховуванні фактів перевищення повноважень бійцями «Айдара» і взятті на поруки колишніх військових, звинувачених у насильницьких злочинах.

Депутат також з'являвся в новинах у 2017 році, коли невідомі спалили авто, що належить його родині. Тоді цей напад пов'язували з його політичною діяльністю.

Статки і джерела доходів

Ігор Лапін декларував 243 тисячі гривень заробітної плати. Також нардеп має 28 тисяч доларів готівкою, 17 тисяч євро і 60 тисяч гривень.

Лапін володіє земельною ділянкою, квартирою, офісом і автомобілем. Активи були отримані під час здійснення ним адвокатської діяльності.

Сім'я і особисте життя

Ігор Лапін перебуває у шлюбі і має двох дорослих синів - Олега та Олександра.

Фото і відео


Дата народження
28 травня 1969
Країна
Україна
Соц.мережі