Дата народження
30 серпня 1973
Країна
Україна
Соц.мережі
Юрій Дерев'янко

Український політик. Народний депутат України VII та VIII скликань. Одружений, має трьох дітей.

Біографія

Юрій Дерев'янко народився в місті Надвірна, що знаходиться в Івано-Франківській області. Майбутній політик виходець із інтелігентної родини. На початку 90-х переїжджає до Києва і вступає до інституту народного господарства.

Кар'єра

Починає займатися підприємницькою діяльністю ще на 1 курсі ВНЗ. Юрій Дерев'янко вже в юні роки зміг дозволити собі виїхати з гуртожитку і купити перший автомобіль.
У 90-х роках активно займається бізнесом. Бере участь у приватизаційних угодах. Серед безліч проектів того періоду «вижити» змогли лише два - «Фарматека» і «Енергокомплект». Також є власником анімаційної компанії «Борисфен-Лютес».
Досягнувши успіху в бізнесі, Юрій Дерев'янко йде в політику. Намагається потрапити в парламент у 2006 році, проте не проходить. Стає депутатом рідної Івано-Франківської обласної ради в 2010 році.

Досягнення

Юрій Дерев'янко стає народним депутатом у 2012 році. Виграє вибори по мажоритарному округу. Очолював комітет з боротьби з корупцією в парламенті. Активно займається міжнародною роботою. У 2014 році знову переобирається в парламент. Є безпартійним.

Чутки й скандали

Юрій Дерев'янко звинувачувався в несплаті податків. Восени 2017 року правоохоронні органи заявляли, що він приховав від держави понад 62 мільйони доларів. Тоді політик всіляко заперечував ці звинувачення і звинувачував податківців у фальсифікаціях.

У 2014 році Юрія Дерев'янка звинувачували у шахрайстві та створенні корупційних схем у парламенті. Гучні звинувачення були висунуті депутатом від «Самопомочі» Єгором Соболєвим.

Статки та джерела доходів

Юрій Дерев'янко декларував офіційні доходи розміром 416 мільйонів гривень. Кошти були отримані від ведення підприємницької діяльності. Також депутат володіє двома земельними ділянками, чотирма квартирами, житловим та дачним будинком і 12 нежитловими приміщеннями. Політик також декларував три авто преміум-класу

Особисте життя і сім'я

Одружений. Із дружиною Анастасією Юрій Дерев'янко має трьох дітей.

Дата народження
30 серпня 1973
Країна
Україна
Соц.мережі