Дата народження
05 липня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі
Іванна Климпуш-Цинцадзе

Біографія

Іванна Климпуш народилася в Києві 5 липня 1972 року. Є випускницею Національного університету імені М. Драгоманова. Іванна Климпуш-Цинцадзе має диплом дефектолога і логопеда.

На початку 90-х проходила навчання в США, де в Університеті Монтани вивчала міжнародні відносини.

У кінці десятиліття стала магістром міжнародних відносин. Іванна Климпуш-Цинцадзе має диплом з відзнакою столичного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Кар'єра

Почала працювати на початку 90-х. Займалася з проблемними дітьми в столичному медичному центрі.

Іванна Климпуш-Цинцадзе протягом усієї другої половини десятиліття керувала різними проектами в «Українському незалежному центрі політичних досліджень».

З 1999 по 2002 роки керувала «Київським Центром Інституту Схід-Захід».

З 2002 по 2007 роки Іванна Климпуш-Цинцадзе є кореспондентом україномовної служби ВВС в США і Грузії.

З 2007 по 2011 роки керує фондом «Відкрий Україну». Пізніше стає директором організації «Ялтинська європейська стратегія».

Досягнення

У 2014 році Іванна Климпуш-Цинцадзе обирається в парламент від пропрезидентської сили. Активно займається роботою в комітетах і є учасником різних міжпарламентських комітетів.

У квітні 2016 року входить в уряд Володимира Гройсмана. Іванна Климпуш-Цинцадзе призначена на посаду віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Чутки і скандали

Іванна Климпуш-Цинцадзе відносний новачок в політиці і не часто критикується. Опоненти уряду називають її посадові обов'язки не чітко окресленими і звинувачують її в імітації роботи з інтеграції України в європейські структури.

Звинувачується в тісному зв'язку з олігархами, в тому числі і зі своїм колишнім керівником - мільярдером Віктором Пінчуком.

Статки і джерела доходів

Згідно з даними декларації, Іванна Климпуш-Цинцадзе заробляє в рік близько 600 тисяч гривень. За минулий рік віце-прем'єр заробила 527 тисяч зарплати і 54 тисячі від здачі майна в оренду.

Чиновниця також має квартиру в столиці, частку в житловому будинку в Мукачево, паркувальне місце в столиці і частку в житловому приміщенні в Києві. Має два авто марок Toyotа і Mercedes-Benz.

Особисте життя і сім'я

Має чоловіка Арчіла Цинцадзе - грузинського військового і дипломата. Має двох доньок - Меланію і Соломію.

Фото і відео

Дата народження
05 липня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі