Дата народження
08 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі
434

Лілія Ребрик

Телеведуча, актриса

Дата народження: 08.05.1981 р.

Рідне місто: Чернівці

Справжнє ім'я популярної ведучої - Тодорюк Лілія Іванівна.

У дитинстві Лілія Ребрик захоплювалася творчістю і спортом. Вона закінчила клас фортепіано музичної школи. Також Лілія досягла звання майстра спорту з художньої гімнастики.

Здобувши середню освіту, вона переїхала до Києва. У столиці Лілія Ребрик вступила в КНУТКТ ім. Карпенко-Карого. Закінчивши ВНЗ, Лілія деякий час викладала в ньому сценічну пластику.

У 2001-му році вона увійшла до складу акторської трупи Київського академічного молодого театру.

У 2006-му році Лілія Ребрик вперше з'явилася на телеекрані. На каналі СТБ вона стала ведучою прогнозу погоди.

Через 2 роки Лілія Ребрик отримала посаду ведучої програми «Танцюють всі!».

У 2009-му році вона вела телешоу «Неймовірні історії кохання».

Так поступово Лілія Ребрик стала популярною.

У 2011-му році телеведуча стала учасницею проекту «Танці з зірками». Її партнером виявився Андрій Дикий. Пара зайняла друге місце в цьому конкурсі.

У 2017-му році Лілія покинула канал «СТБ» і перейшла на канал «Україна». Там разом з Сергієм Зеніним вона стала вести ранкове шоу «Ранок з Україною».

Телеведуча також знімається в кінокартинах.

Особисте життя

Особисте життя Лілії облаштувало телебачення, а точніше - танці. На шоу «Танці з зірками» у телеведучої зав'язався роман з її партнером Андрієм Диким. Незабаром пара вирішила одружитися.

23-го грудня 2011-го року закохані зіграли весілля.

Через рік у Лілії та Андрія народилася дочка. Її назвали Діаною.

30-го квітня 2018 го року на світ з'явилася друга дочка. Батьки назвали її Поліною. Через два тижні після пологів популярна телеведуча повернулася до роботи. Через півтора місяця дівчинку охрестили в київському Свято-Покровському соборі. На події були присутні тільки члени сім'ї.

Як розповідає Лілія, іноді вона читає своїм дітям на ніч сценарії замість казок.

Скандали

У 2018-му році в ефірі програми «Ранок з Україною» стався конфузний випадок з ведучою Лілією Ребрик. Артистка заснула прямо під час ефіру програми, покликаної будити людей. Правда, помилку телеведучої глядачі не побачили. Лілія прилягла на студійний диван, коли в ефір вийшов новинний блок. Але кумедний випадок зняли колеги ведучої. Після Лілія опублікувала це фото на своїй сторінці в Instagram.

Статок

Інформація відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
08 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі