Дата народження
15 серпня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі
Михайло Гаврилюк

Політик, активіст, народний депутат України. Брав активну участь в Революції гідності, одружений.

Біографія

Михайло Гаврилюк народився в 1979 році. Є уродженцем Ярівки, що розташована в Чернівецькій області. Виріс в інтернаті. Проходив військову службу. Більшу частину дорослого життя Михайло Гаврилюк був фермером. Вирощував свиней і займався іншими сільськогосподарськими роботами.

Кар'єра

Діяльність в громадській сфері майбутній політик почав лише в 2013 році. Був одним з найбільш яскравих активістів «Євромайдану», був козаком однієї з сотень.

Широку популярність ім'я Михайла Гаврилюка отримало 30 січня 2014 року. В Інтернет потрапив запис знущання бійців спецпідрозділу «Ягуар» над активістом. Тоді правоохоронці роздягли Гаврилюка догола, змусили його позувати з етнічнию сокиркою, принижували і били в мороз на вулиці.

Після знущань, запис потрапив до ЗМІ та викликав масове обурення і став одним з каталізаторів розширення протесту на Майдані Незалежності.

Після перемоги «Євромайдану» справу про знущання над Михайлом Гаврилюком було передано в суд. Правоохоронців, що зловживали владою, засудили на кілька років тюремного ув'язнення.

Влітку 2014 року бере у військових зіткненнях та бойових діях на Сході України.

Досягнення

Михайло Гаврилюк організатор Козацького батальйону добровольців Національної гвардії України. Восени 2014 року Гаврилюк стає членом парламенту від партії «Народний фронт».

Чутки й скандали

Михайла Гаврилюка звинувачують у приховуванні доходів. Так, його організація «Козацька доблесть» орендує офіс у столиці. Встановлено, що вартість ренти у вісім разів перевищує задекларовані доходи депутата.

Великий скандал за участю Гаврилюка стався навесні 2018 року, коли з'явилася інформація, що нардеп використовує в особистих цілях елітне авто марки «Мерседес». Дороге авто призначалося для використання на фронті в Донецькій області. Михайло Гаврилюк всіляко заперечував цю інформацію й заявляв, що бере авто ненадовго в службових цілях.

Статки та джерела доходів

Нардеп заявляє, що живе за кошти, що надійшли в якості заробітної плати народного депутата. Заявлялося, що політик заробляє понад 150 тисяч гривень на рік. Гаврилюк має квартиру у Чернівцях і будинок в Ярівці.

Особисте життя і сім'я

Перебував у цивільному шлюбі з Мариною Шевченко, виховує сина Максима. Пізніше вступив в офіційний шлюб з Іриною Хемій, а в 2017 році депутат став батьком дочки Злати.

Дата народження
15 серпня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі