рейтинги
рейтинги
14 листопада, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
12 січня 1961
Країна
Україна
Соц.мережі
Микола Мартиненко

Український політик, народний депутат України. Член політичної партії "Народний фронт". Одружений, має чотири доньки.

Біографія

Микола Мартиненко - український політик. Уродженець Кіровоградської області, де народився в 1961 році. Після школи закінчує Авіаційний інститут у Харкові.

Кар'єра

Трудовий шлях Микола Мартиненко починає в 1984 році на механічному заводі в Харкові. Уже в 1987 році стає секретарем комсомольської організації на заводі імені Антонова.

Микола Мартиненко переміг на перших виборах до секретаріату ЛКСМ України. Працює в міськкомі партії до 1991 року, після чого йде в бізнес.

Перша фірма, організована Миколою Мартиненком, називалася «Торговий дім». Активно займається бізнесом до переходу в політику.

Досягнення

Микола Мартиненко обирався в третє і четверте скликання Верховної Ради України. Також обирається в парламент за підсумками виборів у п'яте і шосте скликання парламенту.

Очолює Раду Центру імені Разумкова - найвідомішого аналітичного центру.

У 2012 році Микола Мартиненко в черговий раз стає народним депутатом України від «Батьківщини».

У ході своєї довгої політичної кар'єри депутат тричі очолював комітет Верховної ради з палива та енергетики.

Знову обирається в парламент у 2014 році від партії «Народний фронт».

Чутки і скандали

Микола Мартиненко - один із найбільш скандальних політиків сучасної України. У 2015 році був змушений скласти депутатські повноваження в зв'язку з обвинуваченнями в корупції. У тому ж році був позбавлений депутатської недоторканності за результатами голосування членів парламенту.

У 2017 році Миколі Мартиненку офіційно пред'явили звинувачення в розтраті грошей «Східного гірничо-збагачувального заводу». Колишній нардеп був затриманий правоохоронцями, однак пізніше один із судів Києва зняв арешт з Мартиненка і відновив його в усіх правах і свободах.

Статки і джерела доходів

Микола Мартиненко декларував відносно скромні доходи. Так, депутат заявляв про заробітки розміром  півмільйона гривень на рік, отримані в якості зарплати депутата і керівника парламентського комітету. Також депутат має квартиру в столиці і дорогий автомобіль.

Політик декларував заощадження сумою майже 2 мільйони гривень.

Особисте життя і сім'я

Микола Мартиненко перебуває у шлюбі і має чотирьох дочок.

Фото і відео


Дата народження
12 січня 1961
Країна
Україна
Соц.мережі