Дата народження
01 травня 1976
Країна
Україна
73
Оксана Сироїд

Український політик, народний депутат України VIII скликання, заступник голови Верховної Ради України. Перша жінка на цій посаді, незаміжня.

Біографія

Оксана Сироїд - знаменитий український політик. Народилася в 1976 році в невеликому селі у Львівській області. Батько майбутнього віце-спікера - шахтар, а мати - вчителька.

Після школи Оксана Сироїд вступила до Києво-Могилянської академії, в якій здобула освіту політолога. Має ступінь магістра права на Батьківщині і в Канаді.

Кар'єра

Професійну Кар'єру Оксана Сироїд починає в кінці 90-х. Працює в низці державних і міжнародних проектів з просування реформ в Україні. У період з 2004 по 2012 роки працює у відділенні ОБСЄ в Києві.

Досягнення

У 2014 році Оксана Сироїд приєднується до ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Входить у партію «Самопоміч», від якої потрапляє до складу Верховної Ради. Стає першою жінкою віце-прем'єром в історії України.

Чутки і скандали

Робота Оксани Сироїд на посаді віце-спікера парламенту відзначилася низкою скандалів. Так, у 2017 році вона заявила, що проведення АТО на сході країни не є конституційним. Слова депутата викликали критику з боку деяких її колег і представників громадськості.

Оксана Сироїд також вступила в конфлікт з депутатом Антоном Кіссе. Віце-спікер змусила депутата перейти на українську мову під час виступу, що викликало дискусії в соціальних мережах.

Статки і джерела доходів

Віце-спікер є забезпеченою жінкою. Оксана Сироїд заробляє на посаді керівника парламенту понад 300 тисяч гривень. Політик також має квартиру в Києві, будинок у Львівській області та шість земельних ділянок. Сироїд задекларувала право на авто японського виробництва і заощадження сумою 15 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Оксана Сироїд незаміжня. Не поширюється про своє особисте життя. Має безліч друзів. Захоплюється модою, читанням, дизайном інтер'єрів і подорожами.

Фото і відео


Дата народження
01 травня 1976
Країна
Україна