рейтинги
рейтинги
13 листопада, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
05 грудня 1959
Країна
Україна
Соц.мережі
Олександр Ярославський

Підприємець, президент ФК «Металіст» (2006-2012 рр.)

Дата народження: 05.12.1959 р.

Рідне місто: Маріуполь (Донецька область)

Олександр Ярославський народився в медичній сім'ї. Через кілька років він з батьками перебрався до Харкова.

Закінчивши школу, Олександр Ярославський приділив багато часу для отримання якісної вищої освіти. Спершу він вивчився на технолога в Харківській Академії Громадського харчування. Наступні 3 роки він провів в Угорщині. Там він проходив обов'язкову військову підготовку. Повернувшись до Харкова, Олександр відправився на юридичні курси при МВС. Потім він отримав посаду інспектора в місцевому ОБХСС. Через рік Олександр покинув цей пост.

Наступним кроком до знань стала аспірантура Одеського технологічного інституту. Проходячи навчання, Олександр Ярославський трудився в Харківському харчовому інституті.

Після розвалу Радянського Союзу Олександр Ярославський вирішив зайнятися власним бізнесом. Ця думка стала початком його шляху до мільярдного капіталу.

На початку 90-х рр. Олександр став віце-президентом компанії «АТ Гея». У 1996-му році він склав свої повноваження і став віце-президентом українського представництва компанії «Triverton International». Цей пост він займав всього рік.

У 1998-му році Олександр Ярославський став президентом і головним акціонером «JSCIB UKRSIB Group».

У 2006-му році підприємець зосередив свої активи в єдину групу компаній «DCH», ставши її єдиним власником.

У 2010-му році у відреставрованому харківському аеропорту відкрився новий термінал. Його будівництво повністю фінансувалося Олександром Ярославським. Він також побудував перший у Харкові готель класу люкс «Kharkiv Palace 5*».

Варто зазначити, що підприємець також залучений до спорту.

У 2006-му році він став президентом футбольного клубу «Металіст». Завдяки реконструкції стадіону та реновації тренувального оснащення команда почала показувати високі результати. Олександр Ярославський також є творцем дитячої футбольної академії.

У 2012-му році Олександр Ярославський продав ФК «Металіст».

Мільярдер також спробував свої сили в політиці.

У 2002-му році він став парламентським депутатом IV скликання від Партії зелених. Не досягнувши великих висот у політиці, підприємець вирішив більше в неї не вплутуватися. Олександр Ярославський підтримує багато благодійних проектів.

Особисте життя

Олександр Ярославський був тричі одружений. Зі своєю першою дружиною він познайомився в кінці 80-х рр. Його обраницею стала Ірина Масельська, дочка голови Харківської облради. У пари народився син. Через кілька років шлюб розпався.

Третьою дружиною Олександра є Марина Свентицька. У пари п'ятеро дітей.

Скандали

Із чуток, Олександр Ярославський зобов'язаний своїм успіхом вигідним шлюбним союзам. У пресі також згадується про кримінальні справи, в яких був замішаний нинішній мільярдер.

Статок

За даними журналу «Фокус», капітал Олександра Ярославського в 2013 році склав 1,386 млрд USD.

Дата народження
05 грудня 1959
Країна
Україна
Соц.мережі