Дата народження
10 листопада 1957
Країна
Україна
Соц.мережі

Український джазмен, автор і ведучий радіопрограм, телеведучий на Першому національному телеканалі.

Дата народження: 10.11.1957 р.

Рідне місто: Київ

Про сім'ю Олексія Когана пресі детально невідомо. Любов до музики він отримав у спадок. Багато з родичів Льоші відмінно музиціювали, у тому числі його батько, який працював лікарем.

У ЗМІ присутні лише деякі дані про дитинство джазмена.

Основне навчання він поєднував із заняттями у музичній школі. Туди він вирушив з ініціативи матері. У музикалці Олексій Коган освоював гру на скрипці.

З 8-го класу юнак почав підробляти музикантом. Він грав у ресторанах і на весіллях. Періодично артист змінював скрипку на бас-гітару.

Закінчивши середню школу, хлопець вирушив до армії. Там з ним трапився дуже неприємний інцидент. Машина, на якій він їхав, підірвалася. Дивом Когану вдалося вижити, але він отримав сильні опіки.

Повернувшись до цивільного життя, юнак вступив до Інституту культури на бібліотечний факультет. Там Олексій Коган вивчав музичну бібліографію і навчався на заочній формі. Навчання Льоша поєднував із роботою у Центральній бібліотеці.

Свою кар'єру він розпочав у 1989-му році. Тоді Олексій став позаштатним співробітником у радіокомпанії. Через рік його взяли в штат.

Його бурхлива діяльність почалася у 1991-му році. Тоді Олексій Коган почав співпрацювати з багатьма радіокомпаніями. Однією з перших хвиль стало радіо «Промінь». Великий вплив на творчість молодого ведучого справив його друг і старший колега – Олег Горський. У подальшому Олексій Коган випустив низку авторських програм. Переважна частина з них присвячена джазовій музиці. Але лише цим його джазово-журналістська діяльність не обмежувалася.

Він також є членом редколегії журналу «Джаз Квадрат». На його рахунку понад 700 публікацій про джазову культуру. Вони були розміщені в українських, польських та американських газетах, а також журналах.

Олексій Коган також представляє Україну в Європейській джазовій федерації. Крім того, він входить у Міжнародну джазову федерацію журналістів.

У 2007-му році було засновано продюсерське агентство «Jazz in Kiev». Олексій Коган став його арт-директором. У межах цієї компанії Олексій проводить щорічний міжнародний фестиваль «Jazz in Kiev». Уперше ця подія відбулася у 2008-му році. Протягом трьох днів проходять не тільки концерти, але також різні майстер-класи від зірок джазової сцени.

Крім того, Олексій Коган є куратором і ведучим фестивалю «Джаз Коктебель», який після анексії Криму переїхав до Одеси. Варто відзначити, що Коган проводив практично всі джазові заходи в Україні.

Він також веде програми на «Першому Національному каналі».

Український джаз-пропагандист викладає в інституті музики ім. Р. Глієра.

Особисте життя

Відомо, що Олексій Коган одружений. У пари є діти.

Статок

Про доходи Олексія Когана пресі невідомо.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\Бизнесмены\12 Декабрь\24-28\26\Фотки\9172b02-a114ec3-759.jpg

Дата народження
10 листопада 1957
Країна
Україна
Соц.мережі