Дата народження
27 жовтня 1971
Країна
Україна
Соц.мережі
Павло Фукс

Павло Фукс - український бізнесмен.

Біографія

Павлу Яковичу Фуксу 47 років. Він уродженець Харкова. Олігарх має два громадянства - українське та російське.

Фукс навчався в Будівельному інституті, де здобув освіту економіста. Крім того, до 2003 року бізнесмен навчався в російському економічному вузі на відділенні «світова економіка».

Кар'єра

Кар'єра майбутнього олігарха почалася в торговому домі «Інтрада». Фукс працював на посаді радника голови організації. Через короткий час він поїхав до Москви. У російській столиці Павло Якович спочатку займався дрібним бізнесом - продавав алкоголь і куряче м'ясо. Однак уже через рік Фукс отримав посаду консультанта глави банку «Промінвест». У 1999 році бізнесмен став заступником директора «Зовнішньоекономічної корпорації».

2002 рік - Фукс повністю змінює рід своєї діяльності і починає займатися будівельним бізнесом. У 2006 році відбулося відкриття великої будівельної компанії MCG. Так, наприклад, в числі успішних проектів Фукса були: дві будівлі на території Москва-сіті і готелі класу люкс в центрі Москви.

У 2010 році бізнесмен викупив акції «Совкомбанк».

У 2012 році Фукс Павло Якович повернувся в Україну і почав займатися бізнесом, пов'язаним з видобутком і продажем газу.

На сьогоднішній день Фукс Павло Якович продовжує розвивати свій український бізнес. У різних виступах та інтерв'ю олігарх заявляє про необхідність реформ в Україні. На його думку, уряд має скасувати мораторій на продаж земельних ділянок, а також відкрити ринок для іноземних інвестицій.

Досягнення

Фукс Павло Якович всіляко допомагає своєму рідному місту. Так, зокрема, за сприяння бізнесмена в Харкові реставрують різні архітектурні пам'ятники, побудували храм, встановили пам'ятник присвячений засновнику міста.

Павло Якович має звання «Почесного громадянина». Крім того, олігарх є одним з організаторів створення комплексу «Бабин Яр» у Києві.

Чутки і скандали

Про причини свого повернення в Україну з Росії Фукс не любить говорити. Однак офіційна версія свідчить, що бізнесмен завжди відчував зв'язок з Батьківщиною, тому і прийняв рішення повернутися.

При цьому журналісти The Washington Times вважають, що у Павла Яковича виникли серйозні проблеми, які не вдалося вирішити. Фукс потребував фінансів для продовження будівництва комплексу «Москва-сіті». Тоді бізнесмен вирішив їх взяти в борг у кримінальних авторитетів. Однак після того, як в світі почалася фінансова криза, Фукс не зміг повернути борг.

Стан

Експерти оцінюють статки бізнесмена в 285 мільйонів доларів.

Особисте життя

Фукс Павло Якович одружений, його дружину звати Тетяна. Сім'я має чотирьох дітей.

Дата народження
27 жовтня 1971
Країна
Україна
Соц.мережі