Дата народження
15 липня 1970
Країна
Україна
Соц.мережі
30
Павло Розенко

Політик, колишній міністр соціальної політики України. З 14 квітня 2016 року призначений на посаду віце-прем'єр-міністра України. Одружений, 2 дітей.

Біографія

Павло Розенко народився і виріс в столиці. Має знаменитого пращура  - Петра Розенко, який обіймав пост голови Держплану УРСР, а також був заступником голови Радянської України.

Закінчив середню школу та вступив до київської «Політехніки», отримавши диплом у 1993 році.

Кар'єра

Павло Розенко почав працювати ще в студентські роки, зарекомендувавши себе як громадський та політичний активіст. Організував Український студентський Союз, а також був учасником історичної події - «Революції на граніті».

З середини 90-х Павло Розенко перебуває на державній службі. На початку нового тисячоліття отримує роботу в Міністерстві екології.

Досягнення

У 2005 році отримує роботу керівника соціальної служби в Міністерстві праці та соцполітики.

Павло Розенко також активно займається науковою діяльністю й публікує безліч робіт з проблематики соціальної політики.

У 2012 році стає народним депутатом України від політичної партії Віталія Кличка. Працює в парламенті над реформування соціальної політики. Переобирається в 2014 році, де очолює профільний Комітет.

Павло Розенко стає міністром соціальної політики в грудні 2014 року, де працює під начальством Арсенія Яценюка. Зберігає свій пост в 2016 році з приходом до Кабінету Володимира Гройсмана.

Чутки й скандали

Павла Розенка звинувачували у виплаті пенсій «мертвим душам» на тимчасово окупованих територіях. За словами критиків міністра, його відомство навмисне нараховує пенсії вже померлим, що дозволяє використовувати і розкрадати державні кошти.

Його також критикували за систему субсидій на комунальні послуги. Умови надання пільг були туманні, а порядок оформлення вкрай затягнутий.

Павла Розенка також звинувачують в систематичному обмеженні прав пенсіонерів, а також переселенців.

Міністра також критикували за програму закупівлі протезів для ветеранів АТО за завищеними цінами.

У соціальних мережах Розенко також критикували за спробу підвищення пенсійного віку для українців, де дали прізвисько «міністра антисоціальної політики».

Статки та джерела доходів

Згідно з даними податкової декларації, Павло Розенко живе на зарплатню, яка за 2017 рік склала 191 тисячу гривень. Також міністр отримав 216 тисяч гривень після операції з відчуження майна.

У міністра також є 15 тисяч доларів і 10 тисяч євро в готівці, квартира в столиці і особистий автомобіль.

Особисте життя і сім'я

Павло Розенко перебуває у шлюбі. Має сина і дочку.

Дата народження
15 липня 1970
Країна
Україна
Соц.мережі