Дата народження
14 жовтня 1966
Країна
Україна
Соц.мережі
60
Сергій Пашинський

Політик, народний депутат України, заступник голови депутатської фракції політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ". З 2014 по 6 жовтня 2016 року було главою наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром". Одружений, 2 дітей.

Біографія
Сергій Володимирович Пашинський народився 14 жовтня 1966 року в селі Зірне (Рівненська область). За освітою – вчитель історії та суспільствознавства. Закінчивши столичний педагогічний інститут, кілька років працював за фахом. Потім займався підприємництвом.
У кінці 1990-початку 2000-х обіймав керівні посади в фінансових організаціях (банк «Україна», «Ощадбанк»).

Кар'єра
У політику Сергій Пашинський пішов у 2002 році. Але потрапити тоді в парламент йому не вдалося. Перед виборами його кандидатуру викреслили зі списків партії «Проти всіх».
Після обрання Юлії Тимошенко прем'єр-міністром в січні 2005 року Сергій Пашинський став її радником.
До парламенту в перший раз потрапив у 2006 році. Пашинський був №101 в списку Блоку Юлії Тимошенко. Потім він ще двічі проходив до Верховної Ради разом з цією політичною силою.


Досягнення

Був одним з організаторів Євромайдану в 2013-2014 роках. Із березня по червень 2014 року керував Адміністрацією Президента. На парламентських виборах 2014 року балотувався від партії «Народний фронт». У 2005-2006 роках обіймав високі посади в таких держпідприємствах, як «Державна Іпотечна Установа», «Укррезерв». Із 2014 по 2016 рік був головою наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».


Чутки і скандали

Першим гучним скандалом Сергія Пашинського стало звинувачення в розкраданні 4 млн гривень з банку «Україна». У 2000 році Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти нього. Але до суду справа так і не дійшла.
Кілька разів Сергія Пашинського звинувачували в спробах рейдерських захоплень різних підприємств: харківського «Турбоатома», кондитерської фірми «Житомирські ласощі».
У новорічну ніч 2017 року між Сергієм Пашинським та жителем Васильківського району В'ячеславом Хімікусом стався конфлікт. У результаті останній отримав вогнепальне поранення в ногу. Народний депутат сказав, що захищався від нападу Хімікуса. Житель Васильківського району заявив, що Пашинський на нього напав першим і погрожував застрелити.
У 2014 році активісти Євромайдану зупинили автомобіль, в якому була виявлена снайперська гвинтівка. Сергій Пашинський особисто сів за кермо цієї машини і вивіз вогнепальну зброю в невідомому напрямку.


Статки та джерела доходів

Народний депутат у 2018 році задекларував понад півтора мільйона гривень, 120 тисяч доларів і майже 100 тисяч євро. Крім того, депутат володіє двома автомобілями і катером. Нерухомості у депутата своєї немає. Зате у його дружини сім земельних ділянок та житловий будинок у Київській області.

Особисте життя і сім'я
Сергій Пашинський одружений, має двох синів. Один з них, Антон, в 2015 році без спеціальної освіти став на чолі держкомпанії, яка займається експортом і імпортом зброї.

Фото та відео


Дата народження
14 жовтня 1966
Країна
Україна
Соц.мережі