Дата народження
25 лютого 1976
Країна
Україна
Соц.мережі
93
Тарас Кутовий

Народний депутат України VII та VIII скликання. C 14 квітня 2016 року Міністр аграрної політики та продовольства України. Одружений, виховує доньку.

Біографія

Тарас Вікторович Кутовий народився в столиці України 25 лютого 1976 року. Має три вищі освіти, кандидат економічних наук.

Кар'єра

Працювати починав аудитором, займався девелопментом. Потім був фінансовим директором в приватних фірмах.

Двічі (в 2012, 2014 роках) ставав народним депутатом по одномандатному округу в Полтавській області. Займався питаннями аграрної політики, а також приватизацією. У першу каденцію в парламенті входив до фракції «УДАР». У другій став заступником фракції «БПП».

Досягнення

Тараса Кутового визнавали кращим фінансовим директором України за оцінками Міжнародного інституту Адама Сміта. У 2008 році він увійшов до десятки кращих фінансистів України за версією журналу «Компаньйон».

Міністр аграрної політики і продовольства України з 14 квітня 2016 року.

Чутки і скандали

Під час передвиборної кампанії до українського парламенту в 2012 році активістів, які поширювали інформацію про фінансові махінації кандидата Тараса Кутового невідомі переслідували і погрожували розправою.

У ЗМІ Полтавської області з'явилася інформація про рейдерські захоплення земель фірмами, близькими до Тараса Кутового.

У травні 2017 року написав заяву про звільнення з посади міністра. Причиною політик назвав рішення зайнятися інвестиційною діяльністю. Крім того, він повідомив, що не поділяє політику прем'єр-міністра Гройсмана в земельній реформі. У ЗМІ вказувалося, що неофіційною причиною відставки стала масова загибель тварин від африканської чуми і корупційні скандали. Однак парламент не прийняв відставку.

Статок і джерела доходів

У міністра у володінні одна квартира в Києві, ще одна записана на 10-річну доньку. Крім того, політик задекларував годинники дорогих брендів (Panerai і Rolex). Автомобіля, відповідно до декларації за 2017 рік, у Тараса Кутового немає.

Джерела доходів - заробітна плата. За 2017 рік вона склала 89,5 тисяч гривень. На банківському рахунку у Тараса Кутового 18 тисяч євро, майже 9 тисяч доларів і 5 тисяч гривень. Готівкою в декларації політик вказав 53 тисячі гривень, 57 тисяч євро і 327 тисяч доларів.

Особисте життя  і сім'я

Тарас Кутовий був одружений двічі. У 2007 року перша дружина народила доньку Соломію. Другу дружину звуть Антоніна, працює журналістом.

Фото та відео


Дата народження
25 лютого 1976
Країна
Україна
Соц.мережі