Дата народження
02 грудня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
Валерія Заружко

Біографія

Валерія Заружко народилася в глибинці - селищі Новий Світ, що в Донецькій області. До подій 2014 роки жила, отримала освіту і працювала в Донецьку. Пізніше переїхала в Київську область.

Кар'єра

У період з 2002 по 2017 роки Валерія Заружко активно займалася підприємницькою діяльністю. Працювала в роздрібній торгівлі, займалася брокеріджем і консалтингом. Валерія Заружко також була керівником в агентстві нерухомості «007». Активно займалася волонтерською роботою і благодійністю.

Досягнення

Валерія Заружко - наймолодший політик в сучасній Україні. Стала членом парламенту в грудні 2017 року від «Радикальної партії».

Чутки і скандали

Скандалами Валерія Заружко не встигла прославитися, але чуток про неї ходить досить багато. Звинувачувалася в зв'язках з олігархом Рінатом Ахметовим і лідером «Радикальної партії» Олегом Ляшком. Відкрито називається політичною маріонеткою. Валерію Заружко називають «технічним депутатом», якого привели в парламент виключно заради виконання політичної волі українських олігархів - спонсорів «Радикальної партії».

Багато питань викликає біографія нардепа, її минуле і рід занять. Багато що з того, що вона офіційно заявляла, не підтверджується або неможливо перевірити.

Статки  і джерела доходів

Валерія Заружко декларувала два авто іноземного виробництва, а також має дві цінні хутряні шуби, оцінені більш ніж в чверть мільйона гривень.

Раніше Заружко заявляла про доходи в 616 тисяч гривень. Нардеп має готівкові кошти - понад 300 тисяч доларів і 300 тисяч гривень. Крім того, декларувала 58 тисяч євро.

Особисте життя і сім'я

Валерія Заружко - багатодітна мати. Має трьох доньок - Марію, Валерію та Олександру. Заміжня за Сергієм Заружко - підприємцем.

Фото і відео

Дата народження
02 грудня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі