Дата народження
14 березня 1969
Країна
Україна
Соцмережі
225

Владислав Бухарєв

Український суспільно-політичний і державний діяч. Народний депутат України VIII скликання. Військове звання - генерал-лейтенант. Спеціальне звання - генерал-лейтенант податкової міліції.

Дата народження:
14.03.1969 р.
Рідне місто:
Лебедин (Сумська область)

Після школи Владислав Бухарєв  перебрався до Києва, де вступив до Вищого військового інженерного училища зв'язку. Там хлопець освоїв спеціальність інженера-зв'язківця.

Свою кар'єру Владислав Бухарєв почав у 1992-му році. Тоді він влаштувався в СБУ. У цій структурі Бухарєв пропрацював на різних посадах до 2007-го року. Потім Владислав перейшов на керівну посаду в податкову міліцію, де працював 3 роки.
У 2014-му році Владислав Бухарєв зайняв крісло заступника глави СБУ. Одночасно він головував у відділі боротьби з корупцією. У той же період Владислав отримав спеціальне звання генерал-лейтенанта.

Дострокові парламентські вибори не пройшли повз Бухарєва. Він успішно взяв участь в них. Владислав є нардепом від партії «Батьківщина».

Особисте життя

Владислав одружений з дочкою військового. Ім'я його дружини – Олена. Вона працює вчителем зарубіжної літератури в слов'янській гімназії (Київ). Пара познайомилася ще у шкільні роки. Влад і Олена вчилися в одному класі, а в старшій школі навіть сиділи за однією партою. Загалом, після такої близькості вони одружилися. Весілля відбулося, коли Влад навчався на першому курсі. Через рік у молодят народився син Олексій. Пізніше сім'я поповнилася. У ній з'явилася дочка Юлія.

Скандали

Окремі депутати звинувачують Владислава Бухарєва у спробах реалізації схем, спрямованих на привласнення бюджетних коштів.

У 2016-му році журналісти помітили на руці Бухарєва шикарний годинник від швейцарського елітного бренду «Girard-Perregaux». Ремінець цієї моделі виготовляється зі шкіри алігатора. Вартість пунктуальної прикраси становить близько 320 тис. грн. Схоже, на цю покупку нардепу довелося відкладати гроші 2,5 року. Згідно з даними з декларації, зарплата Бухарєва становить 6500 грн на місяць. Напевно, відкладаючи на годинник, сім'ї довелося бідувати, адже, як зазначено в документі, річний оклад дружини Владислава становить 46 тис. грн. Звідки ж у Бухарєва кошти на дорогу, і дуже приємну дрібничку?

Подейкують, що депутат бере хабарі за лобіювання інтересів окремих осіб через адмінресурси.

У 2018-му році Владислав Бухарєв заявив, що став жертвою злодіїв. Злочин стався в аеропорту «Бориспіль». Нардеп покинув країну на 3 дні. На цей період він залишив на парковці свій автомобіль «Lexus». До речі, цю машинку, вартістю 3,6 млн грн, він записав на дружину. Яким чином слуга народу придбав елітний автомобіль – велика загадка, адже розмір задекларованих доходів сильно відрізняється від витрат.

Як політик повідомив поліцейським, невідомі зняли покришки з його «Lexus». Одна така деталь коштує 500 грн.

Статок

У 2017-му році Владислав Бухарєв заробив 237242 грн. Готівкою він зберігає 1500 EUR, 2000. USD та 36000 грн.

Родині належить дві квартири в Києві й одна в Лівадії, будинок у Вишеньках (Бориспільський район) та дві земельні ділянки.

Владислав Бухарєв володіє трьома наручними годинниками від елітних брендів, таких як «Girard-Perregaux», «Hublot» і «Breguet».

Дружина політика катається на «Lexus LX 570», син – на «Lexus 350 RX», тоді як сам Владислав на праві безоплатного користування їздить на «Toyota Land Cruiser 76».

Фото й відеоДата народження
14 березня 1969
Країна
Україна
Соцмережі