Дата народження
09 липня 1987
Країна
Україна
Соц.мережі
Володимир Парасюк

Активіст Євромайдану, учасник АТО. Народний депутат України 8-го скликання, неодружений.

Біографія

Володимир Парасюк один з наймолодших сучасних українських політиків. Народився в 1987 році у Львівській області. Після школи вступив до Університету імені І.Франка, проте не закінчив навчання, взявши академічну відпустку.

Парасюк працював оператором на приватних заходах. Грав в КВК.

Кар'єра

З 2014 року Володимир Парасюк є народним депутатом України. Значився командиром однієї з рот батальйону «Дніпро-1», яка брала участь в АТО.

Досягнення

Володимир Парасюк прославився за часів «Революції гідності». Брав участь в протестних акціях, а пізніше став командиром бойової сотні.

21 лютого 2014 року, вийшов на сцену «Євромайдану», де виступив з промовою. Майбутній депутат критикував недостатньо рішучі дії тодішньої опозиції і пригрозив вжити радикальних заходів, якщо Віктор Янукович не піде з поста на наступний день.

Промова Володимира Парасюка зустріла схвалення протестувальників, а сам сотник отримав популярність по всій Україні.

Чутки й скандали

Ставши народним депутатом в кінці 2014 року, Володимир Парасюк відзначився низкою скандалів. Він є організатором або учасником безліч бійок в стінах парламенту. У 2015 році звинувачувався в побитті члена парламенту Максима Курячого.

Парасюка звинувачували у привласненні джипа марки Ford, який був поставлений з Канади спеціально для фронту. На відданому для бойових потреб авто Парасюк прибув на одну з політичних акцій.

У наприкінці 2015 року Парасюк побився з главою Луганського управління МВС Анатолієм Науменко. Народний депутат звинуватив поліцейського в корупції і «кришуванні» злочинців в регіоні.

Також Володимира Парасюка звинувачували в бійці з прокурором Печерського району Києва Олександра Голінченко, який курирував питання про арешт Генадія Корбана.

Володимир Парасюк є фігурантом кримінальних справ за звинуваченням в участі операції з викрадення співробітника СБУ у Львівській області.

Звинувачувався в нападі на депутата Олександра Вілкула, а також намагався «вломитися в номер» журналіста Андрія Дзіндзі.

У 2017 році Володимир Парасюк був учасником бійки між поліцейськими та учасниками акції по блокаді Донбасу на блокпосту в Слов'янську.

У грудні минулого року Володимир Парасюк також вступив в бійку з двома маріупольськими поліцейськими, які перебували на службі.

Статки та джерела доходів

За 2017 рік Володимир Парасюк заробив понад 700 тисяч гривень. Кошти були отримані в якості зарплати народного депутата, а також в рахунок компенсації витрат на житло і забезпечення професійної діяльності.

Володимир Парасюк задекларував заощадження в розмірі 44 тисяч гривень, а також три тисячі доларів готівкою.

Згідно з даними декларації, нардеп не має особистого авто або нерухомості.

Дата народження
09 липня 1987
Країна
Україна
Соц.мережі