рейтинги
рейтинги
13 листопада, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
25 січня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
Володимир Зеленський

Шоумен, актор, сценарист, продюсер, лідер студії «Квартал 95», колишній член правління телеканалу «Інтер» (2010-2012 рр.)

Дата народження: 25.01.1978 р.

Рідне місто: Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

У 4 роки Вова з сім'єю переїхав до монгольського міста Ерденет. Потім він повернувся до Кривого Рогу. Зі шкільних років Володимир Зеленський був небайдужий до творчості. Він брав участь у шкільній самодіяльності як артист і музикант. В юнацькі роки Володимир Зеленський мріяв стати дипломатом і готувався вступати в МДІМВ. Замість цього Вова вступив на юридичний факультет Криворізького економічного інституту. За професією він пропрацював лише 2 місяці.

Варто відзначити, що ще в 11-му класі Володимир Зеленський почав брати участь в КВК. Там він познайомився з іншими артистами, разом з якими в 1997-му році створив команду «95-й квартал». Володимир Зеленський стає її капітаном і сценаристом. Незабаром «95-й квартал» потрапляє у вищу лігу КВК.

У 2003-му році відбувається переломний момент в кар'єрі «95-го кварталу». Між командою і компанією «АМіК» трапився скандал. Це призвело до розриву відносин.

В кінці 2003-го року канал «1+1» включив в трансляцію серію концертів з кращих номерів «95-го кварталу». Паралельно актори команди брали участь в інших телепроектах. Всі гонорари артистів вкладаються в створення телешоу «Вечірній квартал».

Так, у 2005-му році на телеканалі «Інтер» вийшла гумористична програма з жорсткою політичною сатирою «Вечірній квартал». Шоу швидко набуло широкої популярності. Його рейтинги значно перевищили показники КВК і «Comedy Club». Незабаром з'являється студія «Квартал 95», яка також створює комедійні телепрограми, серіали та короткометражні фільми.

У 2006-му році Володимир Зеленський знявся в телешоу «Танці з зірками». Програма набула великої популярності, а Володимир Зеленський став однією з найбільш затребуваних персон українського шоу-бізнесу. Його запрошують як телеведучого, актора і сценариста для концертів, мюзиклів, серіалів і фільмів.

Також шоумен дублює мультфільми.

У 2014-му році студія «Квартал 95» надала фінансову підтримку української армії в розмірі 1 млн грн. У шоу «Вечірній квартал» стали часто висміювати російських політиків, а також лідерів ЛНР і ДНР. У зв'язку з цим в Росії скасували трансляцію цієї програми.

Особисте життя

6-го вересня 2006-го року Володимир одружився з Оленою Кияшко, однією з авторів студії «Квартал 95». Пара познайомилася ще в шкільні роки. Вова та Олена вчилися в паралельних класах.

15-го липня 2004 року в родині народилася дочка Олександра. 21-го січня 2013 року поповнилася сім'я Зеленських. У ній з'явився син Кирило.

Скандали

У 2017 році в Україні заборонили трансляцію серіалу «Свати», творцем якого була студія «Квартал 95». Причиною стала участь актора Добронравова, якому заборонений в'їзд в країну. На цьому тлі з'явилося багато строкатих заголовків в ЗМІ та гарячих дискусій в українському і російському суспільствах.

Статок

За даними журналу Forbes, річний прибуток Володимира Зеленського перевищує 1 млн USD.

Дата народження
25 січня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі