Дата народження
25 січня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
Володимир Зеленський

Шоумен, актор, сценарист, продюсер, лідер студії «Квартал 95», колишній член правління телеканалу «Інтер» (2010-2012 рр.)

Дата народження: 25.01.1978 р.

Рідне місто: Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

У 4 роки Вова з сім'єю переїхав до монгольського міста Ерденет. Потім він повернувся до Кривого Рогу. Зі шкільних років Володимир Зеленський був небайдужий до творчості. Він брав участь у шкільній самодіяльності як артист і музикант. В юнацькі роки Володимир Зеленський мріяв стати дипломатом і готувався вступати в МДІМВ. Замість цього Вова вступив на юридичний факультет Криворізького економічного інституту. За професією він пропрацював лише 2 місяці.

Варто відзначити, що ще в 11-му класі Володимир Зеленський почав брати участь в КВК. Там він познайомився з іншими артистами, разом з якими в 1997-му році створив команду «95-й квартал». Володимир Зеленський стає її капітаном і сценаристом. Незабаром «95-й квартал» потрапляє у вищу лігу КВК.

У 2003-му році відбувається переломний момент в кар'єрі «95-го кварталу». Між командою і компанією «АМіК» трапився скандал. Це призвело до розриву відносин.

В кінці 2003-го року канал «1+1» включив в трансляцію серію концертів з кращих номерів «95-го кварталу». Паралельно актори команди брали участь в інших телепроектах. Всі гонорари артистів вкладаються в створення телешоу «Вечірній квартал».

Так, у 2005-му році на телеканалі «Інтер» вийшла гумористична програма з жорсткою політичною сатирою «Вечірній квартал». Шоу швидко набуло широкої популярності. Його рейтинги значно перевищили показники КВК і «Comedy Club». Незабаром з'являється студія «Квартал 95», яка також створює комедійні телепрограми, серіали та короткометражні фільми.

У 2006-му році Володимир Зеленський знявся в телешоу «Танці з зірками». Програма набула великої популярності, а Володимир Зеленський став однією з найбільш затребуваних персон українського шоу-бізнесу. Його запрошують як телеведучого, актора і сценариста для концертів, мюзиклів, серіалів і фільмів.

Також шоумен дублює мультфільми.

У 2014-му році студія «Квартал 95» надала фінансову підтримку української армії в розмірі 1 млн грн. У шоу «Вечірній квартал» стали часто висміювати російських політиків, а також лідерів ЛНР і ДНР. У зв'язку з цим в Росії скасували трансляцію цієї програми.

Особисте життя

6-го вересня 2006-го року Володимир одружився з Оленою Кияшко, однією з авторів студії «Квартал 95». Пара познайомилася ще в шкільні роки. Вова та Олена вчилися в паралельних класах.

15-го липня 2004 року в родині народилася дочка Олександра. 21-го січня 2013 року поповнилася сім'я Зеленських. У ній з'явився син Кирило.

Скандали

У 2017 році в Україні заборонили трансляцію серіалу «Свати», творцем якого була студія «Квартал 95». Причиною стала участь актора Добронравова, якому заборонений в'їзд в країну. На цьому тлі з'явилося багато строкатих заголовків в ЗМІ та гарячих дискусій в українському і російському суспільствах.

Статок

За даними журналу Forbes, річний прибуток Володимира Зеленського перевищує 1 млн USD.

Дата народження
25 січня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі