У «Ножі наголо» буде два продовження
У «Ножі наголо» буде два продовження

У «Ножі наголо» буде два продовження

У «Ножі наголо» буде два продовження


Netlix підписав угоду на 400 мільйонів доларів з режисером Райаном Джонсоном, постановником номінованого на Оскар детектива 2019 року «Ножі наголо».

Джонсон вже написав сценарій двох сиквелів. Він зніме обидва фільми, які вийдуть на Netflix. Зйомки першого стартують в червні в Греції.

У центрі сіквелів – детектив Бенуа Бланк у виконанні Деніела Крейга. У «Ножі наголо» він розслідував смерть письменника Гарлана Тромбі, який помер після святкування 85-річчя в своєму особняку. Під підозру потрапили всі члени численної родини.

У «Ножі наголо» буде два продовження - Фото 1

При бюджеті в 40 млн доларів «Ножі наголо» зібрав у прокаті 311 мільйонів. Фільм був номінований на Оскар за найкращий оригінальний сценарій і отримав три номінації на Золотий глобус: найкращий фільм - мюзикл або комедія, найкраща жіноча роль в мюзиклі або комедії (Ана Де Армас), найкраща чоловіча роль в мюзиклі або комедії (Деніел Крейг). 

Юрий Шевченко 02 квітня 2021
Читайте Кіно-Театр в Google News
Джерело матеріала
loader
loader