/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F28410d9413b2fad06e4974de5f75c651.jpg)
У Києві матері кілька років знімали та продавали порно зі своїми маленькими доньками
Столична поліція викрила двох жінок, які розбещували своїх малолітніх дочок, виготовляли за їх участю дитячу порнографію та розповсюджували її для отримання прибутків.
Як повідомили в Офісі генпрокурора, досудовим розслідуванням встановлено, що двоє не пов’язаних між собою жінок упродовж 3-4 років організовували фото- та відеозйомки своїх дітей 6 та 9 років з метою виготовлення матеріалів, що містять зображення відвертої сексуальної поведінки та є дитячою порнографією.
Надалі вони збували порнографічну продукцію через інтернет невстановленим особам, за що отримували прибуток. За один матеріал жінки отримували до 2 тис. грн.
Під час обшуків за місцями проживання підозрюваних на мобільних телефонах та комп’ютерах виявлено фото та відео за участю малолітніх дівчаток. Наразі жінок затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Одній із підозрюваних суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави, іншій - готується аналогічне клопотання.
Обом жінкам повідомлено про підозри в розбещенні їх дітей і створенні порнопродукції з метою отримання прибутків (ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 301-1 Кримінального кодексу України, ч. 4 ст. 301 КК України у редакції від 20.01.2010 року).
Вас також можуть зацікавити новини:
- В Одесі розкрили угруповання, яке займається розповсюдженням дитячої порнографії
- В Києві нетверезий чоловік випав з екскурсійного теплохода у Дніпро (відео)
- У центрі Харкова облили сечею депутата від ОПЗЖ: інцидент потрапив на відео
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Інна Андаліцька

