/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F7c551466990be327f8b6726844ddbd0d.jpg)
Кількість свинцю зашкалює: в Україну завезли отруйні дитячі іграшки
В Україні заборонили постачання і продаж пластикових музичних іграшок у вигляді жаб через невідповідність норм безпеки їх для ринку.
Про це повідомили 27 серпня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області.
"При проведенні позапланової перевірки виявлена продукція, яка не відповідає вимогам законодавства щодо безпечності: музична іграшка "Звірята малята" (артикул PL-719-74, дата виготовлення – серпень 2019 року, країна-виробник – Китай)", - йдеться в заяві регулятора.
Як виявилося, масова частка свинцю в милій іграшці, яка зовні нагадує жабу, була перевищена в 164 рази.
У зв'язку з цим постачальнику цієї іграшки заборонили поставляти її на український ринок. А небайдужих споживачів просять повідомляти, якщо вони знову побачать її на прилавках.
Варто зазначити, що, згідно з даними сервісу "Всі ціни", такі іграшки можна знайти в двох великих торгових мережах дитячих товарів: "Антошка" та "Дитячі мрії".
Нагадаємо, торік під час перетину кордону в Закарпатській області був затриманий громадянин Росії, який намагався ввезти зброю під виглядом дитячих іграшок.
Автор: Станислав Кожемякин

