
Військкомати відвідувати не потрібно: змінити приписку тепер можна онлайн
У додатку Дія запустили сервіс Е-реєстрація, який дозволяє військовозобов’язаним змінити приписку до військкомату в онлайн режимі.
Відповідна послуга діє в тестовому режимі на території семи міст України, повідомили в прес-службі Міністерства оборони.
Нововведення поки діє виключно для власників ID-карт, які внесені до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
– Молодь призовного віку, військовозобов’язані або резервісти заходять на портал Дія, заповнюють електронну заяву, вносить свої особисті дані та вибирають статус, а також вносять особистий номер реєстрації, – розповіли в МОУ.
Потім додаток направляє до держреєстру заяву, де перевіряється інформація, яка потім передається в територіальні центри надання адміністративних послуг.
В яких містах буде працювати Е-реєстрація
- Київ;
- Вінниця;
- Кривий Ріг;
- Луцьк;
- Маріуполь;
- Рівне;
- Харків.
Раніше відповідна процедура займала до двох тижнів і вимагала відвідування військкомату і надання ряду документів.
Фото: харківський військкомат
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F5f91e6e862e1e0fe41c005d5f8d677f3.jpg)
У Міноборони розповіли, як програма «Плюси» дозволяє військовим економити
До 1 вересня Україна має реорганізувати будинки дитини: як триває трансформація
ЄС готовий замінити США у військовій підтримці України – єврокомісар

Повітряний простір закривається: названо дату ймовірного запуску "Орєшніка"

Воєнний стан: чи можуть звільнити працівника передпенсійного віку

Готуються пускати "Орєшнік"? Росіяни закрили небо над одним з ракетних полігонів
