![На Буковині у "швидкій" помер італієць, якому відмовили у госпіталізації дві лікарні](https://thumbor.my.ua/6-p8Zt_uP0_QF3KjjaHZdsdxHPI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F66938aaf1c049b1b70900d1eef047f06.jpg)
На Буковині у "швидкій" помер італієць, якому відмовили у госпіталізації дві лікарні
72-річний чоловік, якого у вкрай тяжкому стані дві години возили по лікарнях, помер дорогою до третьої клініки.
У Чернівецькій області в машині швидкої допомоги помер 72-річний громадянин Італії. У реанімації Сторожинецької районної та Чернівецької обласної лікарні йому відмовили у госпіталізації.
Про це повідомляють журналісти ТСН.
72-річний чоловік впав у діабетичну кому. Родичі викликали "швидку допомогу", яка негайно повезла пацієнта до Сторожинецької лікарні. Утім, там пояснили, що допомогти не можуть, адже заклад ковідний і реанімація заповнена.
Медики "швидкої" рушили за 25 кілометрів до обласної лікарні. Однак і там через пандемію хворого скерували до іншого закладу. Урешті, чоловік, якого у вкрай тяжкому стані дві години возили по лікарнях, помер дорогою до третьої клініки. Хто винен у цій смерті — тепер з’ясовують в Обласному департаменті охорони здоров’я.
"Намагалися реанімувати, але наразі є такі загострення станів, що надати якісну медичну допомогу в автомобілі швидкої допомоги неможливо, треба це робити в умовах стаціонару. В стаціонар не прийняли. Аргумент — те, що наразі ця лікарня ковідна", — розповів директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.
Нагадаємо, що ситуація із розповсюдженням коронавірусу в Києві стрімко погіршується. Відділення столичних лікарень, що приймають хворих на COVID-19, заповнені майже на 47%.
Раніше у Міністерстві охорони здоров'я пояснили, за яких симптомів та у якому стані пацієнту може знадобитись госпіталізація.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)