/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Faf3009a797e7882da48b8008d758af22.png)
Задув газом та вдарив касира: у Києві іноземець обікрав заправку
Іноземець напав на АЗС і вкрав з каси понад 85 тисяч гривень. Правоохоронці вже затримали підозрюваного.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції
За даними правоохоронців, інцидент стався на проспекті Валерія Лобановського в Києві. Чоловік забризкав сльозогінним газом працівників АЗС, вдарив касира і вкрав гроші. Вирахували злочинця вдалося за допомогою камер спостереження.
"Ми встановили, що зловмисник орієнтувався в закладі, про що свідчить його впевнена поведінка під час скоєння злочину... В ході оперативно-розшукових заходів ми з'ясували, що до скоєння злочину причетний колишній співробітник закладу, якого нещодавно звільнили. Це - раніше не судимий 45 – річний уродженець іншої держави", - йдеться в повідомленні.
Підозрюваному вже повідомили про підозру за частиною 3 статті 187 "Розбій" Кримінального кодексу України. Йому загрожує від семи до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як раніше повідомляв УНІАН, польські правоохоронці затримали трьох громадян України, які підпалили птахоферму в Мазовецькому військовому господарстві.
Автор: Віолетта Орлова

