До України зі США пливуть два патрульні катери класу "Island"
До України зі США пливуть два патрульні катери класу "Island"

До України зі США пливуть два патрульні катери класу "Island"

Патрульні катери класу «Island» / фото УНІАН

До України зі Сполучених Штатів Америки прямують два патрульні катери класу "Island".

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні у соціальній мережі Facebook.

"Два американські патрульні катери класу "Island" вирушили з Балтімора, штат Меріленд, до Одеси. Ці катери є частиною безпекової допомоги на понад 2,5 мільярдів доларів, яку США надали Україні з 2014 року. Вони допоможуть зміцнити морську безпеку України та підвищити оперативну сумісність ВМС України з НАТО", - заявили американські дипломати.

Як повідомляв УНІАН, у листопаді 2019 року до бойового складу ВМС ЗСУ увійшли перші два патрульні катери класу Island, які отримали назви "Старобільськ" та "Слов’янськ". Ці катери вже успішно виконують завдання в басейні Чорного моря.

У складі Військово-морських сил Збройних сил України до кінця поточного року буде сформовано дивізіон з п'яти швидкохідних патрульних катерів типу Island, які передані нашій державі у рамках двостороннього співробітництва з США.

Також вас можуть зацікавити новини:

  • В Міноборони розповіли, коли сформують дивізіон з патрульних катерів типу Island
  • Німеччина відхилила прохання Зеленського про постачання зброї
  • Наш флот поповниться протимінними кораблями та бойовими катерами - Зеленський

Автор: Віталій Саєнко

Теги за темою
США
Джерело матеріала
loader
loader