/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fe1e786ff3617c5eadb900459bcd4d4d6.jpg)
Археологи натрапили на можливі руїни храму Геркулеса з міфів
Іспанські археологи натрапили на затоплені руїни, які могли належати храму фінікійського бога Мелькарта. Стародавні римляни ототожнювали його з Геркулесом, а стародавні греки – з Гераклом.
Про унікальну знахідку пише El Pais.
За словами глави Центру підводної археології Мілагрос Альзагі Гарсіае, до такого висновку вчені дійшли після ряду досліджень:
"Ми порівняли дані з документальних джерел та археологічних відкриттів із зображеннями, отриманими за допомогою комп'ютерного моделювання, й результати змушують нас вірити, що це може бути храм Геркулеса, описуваний в міфах".
Однак, для підтвердження гіпотези знадобиться ще цілий ряд досліджень.
Руїни виявили в автономному співтоваристві Андалусія в околицях міста Кадіс.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, як у Єгипті археологи виявили один з втрачених єгипетських "храмів Сонця", що датується серединою XXV століття до нашої ери.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Чоловік шукав золото в парку та натрапив на 17-кілограмовий метеорит
- У Перу знайшли добре збережену 800-річну мумію, перев'язану мотузками (відео)
- Вчені з'ясували, яке пиво пили стародавні єгиптяни: густе, ніби каша
Автор: Катерина Шварц

