У Києві пропонують продовжити роботу метро на вихідних
У Києві пропонують продовжити роботу метро на вихідних

У Києві пропонують продовжити роботу метро на вихідних

Киянин запропонував продовжити роботу метро в п'ятницю та суботу.

У Києвіпропонують продовжити роботу метрополітену до другої чи третьої ночі в ніч з п'ятниці на суботу та з суботи на неділю.

Відповідна петиція з'явилася на сайті Київської міської державної адміністрації.

Автор пропозиції пояснив, що на вихідних у центрі міста попит на таксі перевищує кількість наявних машин, тому перевізники збільшують тариф у два-три рази.

"Якщо це економічно не обґрунтовано - можна ввести нічний тариф за поїздку ( у 2-3-5 разів дорожче за денний тариф) це все одно набагато вигідніше та надійніше ніж таксі", - написав Артем Вертій.

Чоловік запропонував рух поїздів метро у нічний час раз на 30-40 хвилин. Петицію підписали 16 осіб із 6 000 необхідних. Збір підписів триватиме ще 57 днів.

Нагадаємо, що у Києві таксист побив пасажира, який попросив увімкнути радіо "Маямі". Після удару таксиста хлопець знепритомнів.

День метрополітену: чому перші підземки були в кіптяві і які особливості українського метро

Читайте також:

  • Понад 20 травмованих і дві кримінальні справи: як минув протест ФОПів під парламентом
  • Стояв шалений крик, а кулі ледь не прошили вікно: "боротьба з корупцією" в Києві закінчилася стріляниною
  • Якщо завтра - війна: куди бігти, де ховатись та про що варто подбати заздалегідь
Джерело матеріала
loader
loader