"Окупанти спробують подати воду в Крим": стало відомо, що відбувається на Каховській ГЕС
"Окупанти спробують подати воду в Крим": стало відомо, що відбувається на Каховській ГЕС

"Окупанти спробують подати воду в Крим": стало відомо, що відбувається на Каховській ГЕС

Окупанти підірвали одну з дамб.

Росіяни, які захопили Каховську ГЕС, спробують подати воду в Крим. Вони підірвали одну з дамб, частково вода пішла Північнокримським каналом, але цього не достатньо.

Про це 12 березня повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

"Це спроба Росії, я думаю, ні для кого не є новиною. Вони спробують подати воду в окупований Крим, оскільки все ж таки чудово розуміють, що всі їхні казки про те, що за ці роки вони вирішили питання з водою – не більш ніж пропагандистський крок. Вони підірвали одну з дамб, частково вода пішла, скажімо так, Північнокримським каналом", - сказав він.

Буданов підкреслив, що вода не може йти сама - це треба розуміти.

"Це складна система гідротехнічних споруд, що потребує перекачування насосними станціями. Тобто просто так вода туди не пішла і не піде”, - зазначив він.

Нагадаємо, що Запорізька АЕС перебуває під контролем російських військових. Окупанти заявили, що вони замінували узбережжя Каховського водосховища, яке межує із АЕС.

Читайте також:

  • Росія погрожує знищувати конвої іноземної зброї для України та підготувала списки персональних санкцій проти США і Заходу
  • На Луганщині українські захисники вигнали ворога з околиці одного із міста та захопили трофеї
  • "Надто багато людей в Україні не працює": Арестович закликав повертатися до нормального життя
Джерело матеріала
loader
loader