Понад 200 прильотів: за день окупанти здійснили 15 обстрілів прикордоння Сумщини
Понад 200 прильотів: за день окупанти здійснили 15 обстрілів прикордоння Сумщини

Понад 200 прильотів: за день окупанти здійснили 15 обстрілів прикордоння Сумщини

Голова ОВА зазначив, що втрат серед людей немає / фото Дмитро Живицький

Сьогодні за день окупанти здійснили 15 обстрілів 8 прикордонних громад Сумської області.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"Сьогодні за день росіяни здійснили 15 обстрілів 8 прикордонних громад області − Шалигинської, Хотінської, Білопольської, Зноб-Новгородської, Есманської, Новослобідської, Буринської та Великописарівської. Зафіксовано 223 прильоти", - повідомив він.

Живицький зазначив, що втрат серед людей немає, але знову є руйнування та поранена худоба. Він зазначив, що був обстріл Новослобідської громади, зокрема по околицях с. Манухівка - пошкоджено лінію електропередач, частина села без електропостачання. Він повідомив, що в результаті обстрілу поранено теля, яке паслось на полі.

Нагадаємо, СБУ затримала двох агентів РФ на Сумщині. Двоє чоловіків були завербовані російськими спецслужбами під час повномасштабного вторгнення в Україну.

Як зазначили в СБУ, зловмисники здійснювали фото- і відеофіксацію військових об’єктів та передавали файли із прив’язкою до місцевості працівникам ФСБ.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Росіяни 40 разів обстріляли з мінометів та артилерії Сумщину: є руйнування
  • Сьогодні на Сумщині зафіксовано близько 200 "прильотів" від росіян - голова ОВА
  • Понад 130 "прильотів" від росіян, жінку вбив осколок: стало відомо, де на Сумщині було "гаряче"
Джерело матеріала
loader
loader