/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7691ea1ecbc59e77adc3b8e569c2cb83.jpg)
У росіян проблеми із ракетами далекого радіусу дії: у розвідці Британії розповіли, чого очікувати українцям
Під час масованого обстрілу України 10 жовтня армія РФ випустила понад 80 крилатих ракет.
Російська оборонна промисловість, ймовірно, не в змозі виробляти передові боєприпаси з тією швидкістю, якою вони витрачаються військами РФ в Україні, куди їх відправив диктатор Володимир Путін.
Про це інформує Міністерство оборони Великої Британії у традиційному щоденному звіті від 16 жовтня.
Очікується, що надалі росіянам буде все складніше вражати бажану кількість цілей через "погіршення ракет далекого радіусу дії". Пояснюючи це, у Міноборони Британії нагадали масований обстріл 10 жовтня, коли Росія випустила по Україні понад 80 крилатих ракет.
Своєю чергою, у Міністерстві оборони України повідомляли про успішне збиття понад половини. Втім, десятки випущених ракет все ж влучили в Київ та інші населені пункти, вбивши мирних жителів і завдавши шкоди цивільній інфраструктурі.
"Російська оборонна промисловість, ймовірно, не в змозі виробляти передові боєприпаси з тією швидкістю, якою вони витрачаються. Ці атаки свідчать про подальше погіршення російських ракет далекого радіусу дії, що, ймовірно, обмежить їхню здатність вражати бажану кількість цілей у майбутньому", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, CNN з посиланням на експертів повідомило, що найближчі тижні в Україні будуть критичними та непередбачуваними. Росія, найімовірніше, посилить військову відповідь на контрнаступ ЗСУ.
Читайте також:
- За ніч 40 снарядів по Нікополю: Резніченко розповів про наслідки масованих обстрілів РФ (фото руйнувань)
- Росія застосувала новий тип дрона поблизу Києва: військовий експерт розповів, чим він відрізняється
- Страх Лукашенка та наступ Путіна на Київ: експерт припустив, чому до Білорусі прибувають війська РФ
Зеленський: У ворога немає перспектив! Тільки поразка!

