Росіяни вгатив по ДСНС у Харківській області: стало відомо про наслідки удару
Росіяни вгатив по ДСНС у Харківській області: стало відомо про наслідки удару

Росіяни вгатив по ДСНС у Харківській області: стало відомо про наслідки удару

Ворог вгатив по ДСНС у Харківській області / фото УНІАН

На Харківщині у смт Дворічна ворог обстріляв будівлю підрозділу ДСНС, пошкоджені 2 автоцистерни та оперативний автомобіль.

Ворог також обстрілював село Стариця, про це у Telegram-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"У Дворічній під ворожий обстріл потрапив приватний житловий будинок та будівля підрозділу ДСНС. Також були пошкоджені 2 автоцистерни та оперативний автомобіль пожежників. Без постраждалих", - сказано в повідомленні.

Відео дня
Читайте також:
Мінус понад 400 росіян: Генштаб ЗСУ повідомив про нові втрати Росії в Україні (інфографіка)
Мінус понад 400 росіян: Генштаб ЗСУ повідомив про нові втрати Росії в Україні (інфографіка)
Генштаб ЗСУ повідомив про медійний терор з боку росіян у Херсонській області
Генштаб ЗСУ повідомив про "медійний терор" з боку росіян у Херсонській області

Ситуація в Харківській області - що треба знати

Вороги вже не раз обстрілювали населені пункти Харківської області, є багато руйнувань, постраждалих та жертв.

Зокрема, ввечері 7 січня стало відомо, що є ворожі "прильоти" у місті Мерефа (знаходиться під Харковом), загинув 50-річний чоловік. Варто зазначити, що РФ сама вирішила оголосити різдвяне перемир'я і активно його порушувала.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • У Зеленського спрогнозували, чи загрожує Києву страшний напад росіян (відео)
  • РФ перекинула в Білорусь ешелон з військовою технікою: спостерігачі вказали на важливий факт (фото)
  • Розвідка Британії повідомила про втрати Росії через "ЛДНР"
Теги за темою
Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader