![У Києві розпочинаються тренування з оборони столиці: у КМВА оцінили загрозу наступу з півночі](https://thumbor.my.ua/xDAb615R40pONSfwv134UjGXZVU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F74c6417238a7c4fe56853fc95b96782f.jpg)
У Києві розпочинаються тренування з оборони столиці: у КМВА оцінили загрозу наступу з півночі
З 21 лютого і протягом кількох наступних днів буде проводитись тренування з оборони Києва.
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Сергій Попко.
– За сценарієм, ворог проводить наступальну операцію з північного напрямку. Завдання сил і засобів оборони Києва – під керівництвом командувача відпрацювати весь комплекс завдань по обороні столиці. Окрім того, в ході тренування наші військові планують провести навчання із захисту цивільного населення в умовах бойових дій, – пояснив він.
В тренуванні бере участь Київська міська військова адміністрація (в складі визначених структурних підрозділів) та районні держані адміністрації.
Попка наголосив, що навчання з оборони Києва є запланованим.
Наразі загроза нападу на столицю з півночі – мінімальна, ситуація стабільна та контрольована.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 363-тю добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.
Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)