Висунула ноги з машини і ввімкнула музику: у Києві жінка постане перед судом
Висунула ноги з машини і ввімкнула музику: у Києві жінка постане перед судом

Висунула ноги з машини і ввімкнула музику: у Києві жінка постане перед судом

У пасажира автівки виявили наркотики.

У Києвіполіцейські помітили автомобіль, з якого гучно грала музика, а з вікна пасажирка висунула ноги. Патрульні зупинили машину для перевірки, однак під час спілкування жінка почала агресивно себе поводити.

Вона вдарила правоохоронця по обличчю та розбила бодікамеру, повідомили в поліції Києва.

Крім того, у іншого пасажира авто поліцейські виявили наркотики. Обох фігурантів затримали. За даними фактами слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту та ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

За напад на працівника правоохоронного органу жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі, а чоловіку за зберігання наркотиків – до п’яти років обмеження волі.

Нагадаємо, у Києві в Маріїнському парку кияни помітили абсолютно голого чоловіка. Він йшов парком з плакатом "Воювати гріх" та вигукував такий самий слоган.

Джерело матеріала
loader
loader