/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Fb011ea5e6ec1a486032e0175ccdde87d.jpg)
На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії, - Генштаб
Противник зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, тривають важкі бої за кожен квадратний метр.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 8 червня.
Протягом цієї доби на зазначених ділянках фронту відбулось 26 бойових зіткнень. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії.
За наявною інформацією, російське військове керівництво має значні проблеми з речовим забезпеченням своїх військ.
Військовослужбовцям, які нещодавно підписали контракт у військових частинах, що дислокуються у місті Волгоград, видали чоботи замість черевиків з високими берцями. До того ж, контрактників змушують купувати військову форму за власні кошти.
"Авіація сил оборони за добу завдала 18 ударів по районах зосередження особового складу та 2 - по зенітно-ракетних комплексах противника.
Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили 5 пунктів управління, 6 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, 2 зенітно-ракетних комплекси, 8 артилерійських підрозділів на вогневих позиціях та ще 2 важливих об’єкти ворога", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Федоров показав знищення російських танків на Запорізькому напрямі "таємними дронами".
Рекомендуємо відео:

