![На фронті загинув актор "Кріпосної" Олексій Хільський](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
На фронті загинув актор "Кріпосної" Олексій Хільський
Актор загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. У нього залишилися дружина та донька.
17 серпня на війні загинув відомий український актор Олексій Хільський. Про це 19 серпня повідомила його дружина Надія Хільська у Facebook.
"Я пишу, але сама не можу до кінця в це повірити. Льоша загинув. Загинув під час виконання бойового завдання. Він був найкращим з усіх кого я знаю. Найдобрішим! Найгарнішим! Найталановитішим! Все, за що він брався, він робив з пристрастю. А яка в нього була жага до життя! Він так любив життя! Я кохаю тебе, мій воїн", — написала Надія Хільська.
Актор проходив службу в 46-й окремій аеромобільній бригаді десантно-штурмових військ (ДШВ) на посаді головного сержанта взводу розвідроти. Хільський загинув у боях на Запорізькому напрямку. Також він брав участь у наступі в Херсонській області, воював під Бахмутом та Соледаром.
За час служби актор двічі отримував поранення, проте після одужання повертався на фронт. У чоловіка залишилися дружина та донька.
Актор Олексій Хільський: що про нього відомо
Олексій Хільський народився 14 листопада 1987 року в Кам’янському Дніпропетровської області. У 2010 році його прийняли до трупи Дніпровського драматичного молодіжного театру "Віримо!". А у 2014 року він закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж. Актор знімався у таких фільмах: "Нюхач", "Кріпосна", "Лікар Ковальчук", "Місце під сонцем", "Опер за викликом", "Загадка для Анни", "Квочка" та інші.
Нагадаємо, 8 серпня на фронті загинувзасновник знаменитої акції "Мегамарш у вишиванках" Андрій Бабинський внаслідок артилерійського обстрілу з використанням касетних боєприпасів РФ.
8 серпня на фронті загинув Андрій Веремієнко, захисник України зі складу штурмового батальйону "Айдар". Він захищав Україну з 2014 року.
![Під ударами ворожої артилерії та дронів поліцейські евакуювали з Покровська шістьох людей](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
Під ударами ворожої артилерії та дронів поліцейські евакуювали з Покровська шістьох людей
![Біля Великої Новосілки аеророзвідники дроном знищили російський ЗРК «Стріла-10»](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
Біля Великої Новосілки аеророзвідники дроном знищили російський ЗРК «Стріла-10»
![Є вполювання: Братчук розповів, чи готують росіяни наступ на Півдні](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
Є вполювання: Братчук розповів, чи готують росіяни наступ на Півдні
![СБУ ідентифікувала двох феесбешників, які вербували неповнолітніх на диверсії](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
СБУ ідентифікувала двох феесбешників, які вербували неповнолітніх на диверсії
![Неймовірна історія: поранений снайпер знищив 5 окупантів і ще добу тримав оборону на Куп'янщині](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
Неймовірна історія: поранений снайпер знищив 5 окупантів і ще добу тримав оборону на Куп'янщині
![На Херсонщині військові РФ з безпілотника атакували авто волонтерки](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)
На Херсонщині військові РФ з безпілотника атакували авто волонтерки
![За день ДТЕК повернув світло 17 тис. родин після обстрілів](https://my.ua/files/images/blank-image.jpg)